
Lakás-hőközpontok, DSA 1 MINI, Biomassza, HT_IN_AT, 105 kW
861L0436
BIOMASS_HT_IN_AT: Insert Energy Meter, primary bottom/secondary bottom, High Temperature, PN 25, SV 3bar TÜV
861L0436
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| A fűtési körök száma [Max] | 1 |
| Alkalmazás típusa | Indirect Heating |
| Áram [A] [Max] | 2.0 A |
| Burkolat anyaga | EPP |
| CE tanúsítvány | Yes |
| Csatlakozási irány | Alsó |
| Csomag magassága [mm] | 620 mm |
| Csomag mélysége [mm] | 800 mm |
| Csomag szélessége [mm] | 1200 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| Érzékelő típusa, hőmennyiségmérő | Hely |
| Fűtés, csatlakozás típusa | belső menet |
| Fűtés, csatlakozási méret | Rp1 1/2" |
| Fűtés, csőméret | DN32 |
| Fűtés, szabályozás típusa | Elektronikus |
| Fűtési hőcserélő típusa | XB12H-1-100 |
| Fűtési szabályozó megnevezése | ECL 310 |
| Gyártó megnevezése | Danfoss |
| HEX fűtési forraszanyag | Brazed copper |
| HEX fűtési ötvözet | 1.4404 |
| Hőközpont verzió | Biomassza, HT_IN_AT |
| Hőszigetelő anyag | EPP |
| Kategória neve | Indirekt fűtési hőközpontok |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 856 mm |
| Magasság, burkolattal együtt [mm] | 856 mm |
| Material Description | DSA1 MINI-DUU105-EI260AT |
| Megengedett hőmérséklet [˚C] [Min] | 2 °C |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Megnevezés | BIOMASS_HT_IN_AT: Insert Energy Meter, primary bottom/secondary bottom, High Temperature, PN 25, SV 3bar TÜV |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 482 mm |
| Mélység, burkolattal együtt [mm] | 482 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 25 bar |
| Névleges szekunder nyomás [bar] | 6 bar |
| Nyomáskülönbség szabályozó | AVQM |
| Nyomáskülönbség, primer [bar] [Max] | 20 bar |
| PED kategória | § 4.3 |
| Primer csatlakozás iránya | Alsó |
| Primer oldali nyomás [bar] [Max] | 25 bar |
| Primer oldali nyomáskülönbség, hőmennyiségmérő nélkül [bar] [Min] | 0.60 bar |
| Primer vízmennyiség [m3/h] [Max] | 3.50 m³/h |
| Product line | 32 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Szekunder oldali nyomás [bar] [Max] | 3 bar |
| Szekunder oldali nyomáskülönbség [bar] [Max] | 0.35 bar |
| Szekunder vízmennyiség [m3/h] [Max] | 5.05 m³/h |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 680 mm |
| Szélesség, burkolattal együtt [mm] | 680 mm |
| Tanúsítvány | CE |
| Tápfeszültség [V] AC | 230 V |
| Távfűtés csatlakozás mérete | G1" |
| Távfűtés csatlakozás típusa | külső menet |
| Távfűtés csőméret | DN25 |
| Teljesítmény [kW] | 105.0 kW |
| Termékcsoport | Lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | DSA 1 MINI |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 120 °C |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 70 Kilogramm |
| Nettó súly | 50 Kilogramm |
| Folyadékmennyiség | 288.044 Liter |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162901717 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |