
Típus 1, Fűtési szabályozó megnevezése: ECL 310, HMV szabályozó megnevezése: ECL 310
004U8654
Típus 1, 16 bar, 110 °C, ECL 310
004U8654
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| A fűtés állítómű | AMV 10 |
| A WEEE hatálya alá tartozik | No |
| Alkalmazás típusa | Indirect Heating & Secondary connections for DHW cylinder |
| Burkolat anyaga | Fehérre lakkozott acéllemez |
| Csatlakozási irány | Felső és alsó |
| Csomag magassága [mm] | 420 mm |
| Csomag mélysége [mm] | 620 mm |
| Csomag szélessége [mm] | 840 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| EU RoHS megfelelőség | Yes with exemptions |
| EU RoHS mentességi záradék | 6(c) |
| Fűtés, csatlakozás típusa | belső menet |
| Fűtés, csatlakozási méret | 3/4" |
| Fűtés, csőméret | Ø18 |
| Fűtés, szabályozás típusa | Elektronikus |
| Fűtési hőcserélő típusa | XB06H-1 26 |
| Fűtési szabályozó megnevezése | ECL 310 |
| Fűtési teljesítmény [kW] | 20 kW |
| Heating Control valve | AVQM 15 |
| Heating control valve kvs value [m³/h] | 2.50 m³/h |
| HEX fűtési forraszanyag | Brazed copper |
| HMV csatlakozás típusa | belső menet |
| HMV csatlakozási méret | 3/4" |
| HMV csőméret | Ø18 |
| HMV szabályozás típusa | Elektronikus |
| HMV szabályozó megnevezése | ECL 310 |
| HMV tartálykör - szabályozás | ECL 310 + Pump |
| Hőcserélő próbanyomás [bar] | 38 bar |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Hőközpont mérete típusa | Típus 1 |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
| Lakások száma [Max] | 1 |
| Lakások száma [Min] | 1 |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 760 mm |
| Magasság, burkolattal együtt [mm] | 760 mm |
| Material Description | VX-Solo HWS OP ECL310 AVQMkv2,5AVM10 stw |
| Material Description (Short Te | VX Solo HWS OP, Type 1, ECL310, STW, w/o App. Key |
| Megnevezés | Danfoss hőközpont VX Solo HWS OP ECL310 Típus 1 20KW |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 250 mm |
| Mélység, burkolattal együtt [mm] | 380 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 16 bar |
| Névleges szekunder nyomás [bar] | 6 bar |
| Nyomáskülönbség szabályozó | Integrated in control valve |
| Primer csatlakozás iránya | Top and bottom |
| Product line | 33 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 525 mm |
| Szélesség, burkolattal együtt [mm] | 550 mm |
| Tápfeszültség [V] AC | 230 V |
| Távfűtés csatlakozás mérete | 3/4" |
| Távfűtés csatlakozás típusa | külső menet |
| Távfűtés csőméret | Ø18 |
| Teljesítmény [kW] | 20.0 kW |
| Termékcsoport | Kis lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | VX Solo II HWS OP, without key |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 110 °C |
| További információk | BurkolatCsőszigetelésBiztonsági funkció |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 40 Kilogramm |
| Nettó súly | 38 Kilogramm |
| Folyadékmennyiség | 219.555 Liter |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428524254 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |