
Típus 2, Fűtési szabályozó megnevezése: ECL 310 & AVQM 15/AMV10
004U8653
Típus 2, 16 bar, 110 °C, ECL 310 & AVQM 15/AMV10
Ez a termék már nem kapható.
A termék már nem vásárolható meg, de a továbbiakban is megtalálhatja a vonatkozó információkat, beleértve a szervizkézikönyveket, rajzokat stb.
Ha hasonló terméket keres, megnézhet más lehetőségeket ugyanazon terméktípuson belül a terméktípus oldalára látogatva.: VX Solo II HWS OP, without key
004U8653
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Alkalmazás típusa | Indirect Heating & Secondary connections for DHW cylinder |
| Burkolat anyaga | Fehérre lakkozott acéllemez |
| Burkolat opció | Tartalmaz |
| Csatlakozási irány | Alsó |
| Csomag magassága [mm] | 420 mm |
| Csomag mélysége [mm] | 620 mm |
| Csomag szélessége [mm] | 840 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| Észrevételek | Indir. HE, without pump |
| EU RoHS megfelelőség | Yes with exemptions |
| EU RoHS mentességi záradék | 6(c) |
| Fűtés, csatlakozás típusa | G belső Menet |
| Fűtés, csatlakozási méret | 3/4" |
| Fűtés, csőméret | Ø18 |
| Fűtés, szabályozás típusa | Elektronikus |
| Fűtési hőcserélő típusa | XB06H-1 40 |
| Fűtési szabályozó megnevezése | ECL 310 & AVQM 15/AMV10 |
| Fűtési teljesítmény [kW] | 30 kW |
| HEX fűtési forraszanyag | Brazed copper |
| HEX fűtési ötvözet | AISI 316 |
| HMV szabályozás típusa | Elektronikus |
| HMV szivattyú márkája | Grundfos |
| HMV szivattyú típusa | UPM3 |
| HMV tartálykör - szabályozás | No control |
| Hőcserélő próbanyomás [bar] | 38 bar |
| Hőközpont mérete típusa | Típus 2 |
| Hőszigetelő anyag | Csőszigetelés |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Keverő kör - szabályozó | ECL 310 / AVQM / AMV |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
| Lakások száma [Max] | 1 |
| Lakások száma [Min] | 1 |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 760 mm |
| Magasság, burkolattal együtt [mm] | 760 mm |
| Material Description | VX-Solo HWS OP ECL310 AVQM kvs4 AMV10 |
| Megnevezés | Danfoss hőközpont VX Solo HWS OP ECL310 Típus 2 hőszigeteléssel 30KW |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 250 mm |
| Mélység, burkolattal együtt [mm] | 380 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 16 bar |
| Névleges szekunder nyomás [bar] | 3 bar |
| Nyomáskülönbség szabályozó | Integrált |
| Product line | 33 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 440 mm |
| Szélesség, burkolattal együtt [mm] | 500 mm |
| Tápfeszültség [V] AC | 230 V |
| Távfűtés csatlakozás mérete | 3/4" |
| Távfűtés csatlakozás típusa | G küls. menet |
| Távfűtés csőméret | Ø18 |
| Teljesítmény [kW] | 30.0 kW |
| Termékcsoport | Kis lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | VX Solo II HWS OP, without key |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 110 °C |
| További információk | BurkolatCsőszigetelésBiztonsági szelep |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 40 Kilogramm |
| Nettó súly | 38 Kilogramm |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428524247 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |