
Lakás-hőközpontok, DSP2 FIX, Fűtési szabályozó megnevezése: ECL 310
005L7017
DSP2 FIX SE DN40 STD VER.1
005L7017
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Alkalmazás típusa | Indirect Heating & Instantaneous DHW |
| Burkolat opció | Nem |
| Cirkulációs csatlakozó típus | belső menet |
| Cirkulációs vezeték mérete | DN25 |
| Csatlakozási irány | Felső |
| Csomag magassága [mm] | 1900 mm |
| Csomag mélysége [mm] | 800 mm |
| Csomag szélessége [mm] | 1500 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| Felépítés | álló |
| Fűtés, csatlakozás típusa | Menet |
| Fűtés, csőméret | DN40 |
| Fűtési hőcserélő típusa | XB12 |
| Fűtési szabályozó megnevezése | ECL 310 |
| Fűtési szivattyú márkája | Grundfos |
| Fűtési szivattyú típusa | Magna 3 32-120 F |
| Gyártó megnevezése | Danfoss |
| HEX fűtési forraszanyag | Brazed copper |
| HEX HMV forraszanyag | Brazed copper |
| HMV cirkuláció | Igen |
| HMV cirkulációs szivattyú márkája | Grundfos |
| HMV cirkulációs szivattyú típusa | ALPHA 2L 25-60N |
| HMV csatlakozás típusa | belső menet |
| HMV csatlakozási méret | 1" |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| HMV csőméret | DN25 |
| HMV hőcserélő típus | XB12 |
| HMV szabályozás típusa | Elektronikus |
| HMV szabályozó megnevezése | ECL 310 |
| Kategória neve | Indirekt fűtés és HMV-hőközpontok |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
| Material Description | DSP2 FIX SE DN40 STD ver.1 |
| Megengedett hőmérséklet [˚C] [Min] | 10 °C |
| Megnevezés | DSP2 FIX SE DN40 STD VER.1 |
| Névleges primer nyomás [bar] | 16 bar |
| PED kategória | § 4.3 |
| Primer csatlakozás iránya | Top |
| Primer oldali nyomás [bar] [Max] | 15 bar |
| Product line | 32 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Szekunder oldali nyomás [bar] [Max] | 10 bar |
| Tápfeszültség [V] AC [max.] | 230 V |
| Tápfeszültség [V] AC [min.] | 230 V |
| Távfűtés csatlakozás típusa | Hegesztett |
| Távfűtés csőméret | DN32 |
| Teljesítmény [kW] | 305.0 kW |
| Termékcsoport | Lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | DSP2 FIX |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 200 Kilogramm |
| Nettó súly | 1 Kilogramm |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Folyadékmennyiség | 1412.75 Liter |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |