
Lakás-hőközpontok, DSA2 WALL, 2F-2, 60 kW, Fűtési szabályozó megnevezése: ECL 310, HMV szabályozó megnevezése: AVTQ, HMV cirkuláció: Nem
148L5015
DSA WALL 2F-2
148L5015
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Alkalmazás típusa | Indirect Heating & Instantaneous DHW |
| Burkolat anyaga | Fehérre lakkozott acéllemez |
| Burkolat opció | Nem |
| CE tanúsítvány | Yes |
| Csatlakozási irány | Primary - Right or left, Secondary - Top & Top |
| Csomag magassága [mm] | 800 mm |
| Csomag mélysége [mm] | 800 mm |
| Csomag szélessége [mm] | 1200 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| Felépítés | Falra szerelhető |
| Fűtés, csatlakozás típusa | belső menet |
| Fűtés, csatlakozási méret | DN25 |
| Fűtés, csőméret | DN20 |
| Fűtés, szabályozás típusa | Elektronikus |
| Fűtési hőcserélő típusa | XB37L-10 |
| Fűtési szabályozó megnevezése | ECL 310 |
| Fűtési szivattyú márkája | Grundfos |
| Fűtési szivattyú típusa | UPM3 Auto L |
| Gyártó megnevezése | Danfoss |
| HEX fűtési forraszanyag | Brazed copper |
| HEX fűtési ötvözet | 1.4404 |
| HEX HMV forraszanyag | Brazed copper |
| HEX HMV ötvözet | 1.4404 |
| HMV cirkuláció | Nem |
| HMV csatlakozás típusa | belső menet |
| HMV csőméret | DN20 |
| HMV hőcserélő típus | XB37M-20 |
| HMV szabályozás típusa | Termosztatikus |
| HMV szabályozó megnevezése | AVTQ |
| Hőközpont verzió | 2F-2 |
| Hőszigetelő anyag | EPP |
| Kategória neve | Indirekt fűtési hőközpontok |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
| Lakások száma [Max] | 2 |
| Lakások száma [Min] | 1 |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 1200 mm |
| Magasság, burkolattal együtt [mm] | 1200 mm |
| Material Description | DSA 2F-2 WALL |
| Megengedett hőmérséklet [˚C] [Min] | 2 °C |
| Megnevezés | DSA WALL 2F-2 |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 650 mm |
| Mélység, burkolattal együtt [mm] | 650 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 16 bar |
| Névleges szekunder nyomás [bar] | 10 bar |
| Nyomáskülönbség, primer [bar] [Max] | 12 bar |
| PED kategória | § 4.3 |
| Primer csatlakozás iránya | Bal / Jobb |
| Primer oldali nyomás [bar] [Max] | 16 bar |
| Primer oldali nyomáskülönbség, hőmennyiségmérő nélkül [bar] [Min] | 0.47 bar |
| Primer vízmennyiség [m3/h] [Max] | 1.99 m³/h |
| Product line | 32 |
| Szekunder oldali nyomás [bar] [Max] | 10 bar |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 800 mm |
| Szélesség, burkolattal együtt [mm] | 650 mm |
| Tanúsítvány | CE |
| Tápfeszültség [V] AC | 230 V |
| Távfűtés csatlakozás mérete | DN25 |
| Távfűtés csatlakozás típusa | külső menet |
| Távfűtés csőméret | DN25 |
| Teljesítmény [kW] | 60.0 kW |
| Termékcsoport | Lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | DSA2 WALL |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 130 °C |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 80 Kilogramm |
| Nettó súly | 60 Kilogramm |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Folyadékmennyiség | 492.343 Liter |
| EAN/UPC | 5715162738948 |