
Lakás-hőközpontok, DSA2 HOME, 2F-2, 65 kW, Fűtési szabályozó megnevezése: ECL 110, HMV szabályozó megnevezése: AVTQ
146B8014
DSA HOME 2F-2
146B8014
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| A fűtőkörök száma | 1 |
| A HMV körök száma | 1 |
| Alkalmazás | Távfűtés |
| Alkalmazás típusa | Indirect Heating & Instantaneous DHW |
| Burkolat anyaga | Fehérre lakkozott acéllemez |
| Burkolat opció | Igen |
| CE tanúsítvány | Yes |
| Cirkulációs csatlakozó mérete | G3/4" |
| Cirkulációs csatlakozó típus | belső menet |
| Cirkulációs vezeték mérete | DN15 |
| Csatlakozási irány | Fel |
| Csomag magassága [mm] | 800 mm |
| Csomag mélysége [mm] | 800 mm |
| Csomag szélessége [mm] | 1200 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| Fűtés, csatlakozás típusa | belső menet |
| Fűtés, csatlakozási méret | G3/4" |
| Fűtés, csőméret | DN20 |
| Fűtés, szabályozás típusa | Elektronikus |
| Fűtési hőcserélő típusa | XB06L-1-16 |
| Fűtési szabályozó megnevezése | ECL 110 |
| Fűtési szivattyú márkája | Grundfos |
| Fűtési szivattyú típusa | UPM3 AUTO 15-70 |
| Gyártó megnevezése | Danfoss |
| HEX fűtési forraszanyag | Brazed copper |
| HEX fűtési ötvözet | 1.4404 |
| HEX HMV forraszanyag | Brazed copper |
| HEX HMV ötvözet | 1.4404 |
| HMV cirkuláció | Igen |
| HMV cirkulációs szivattyú márkája | Grundfos |
| HMV cirkulációs szivattyú típusa | UPM3 DHW 15-20 |
| HMV csatlakozás típusa | belső menet |
| HMV csatlakozási méret | G3/4" |
| HMV csőméret | DN15 |
| HMV hőcserélő típus | XB06H-1 20 |
| HMV szabályozás típusa | Termosztatikus |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| HMV szabályozó megnevezése | AVTQ |
| Hőközpont verzió | 2F-2 |
| Hőszigetelő anyag | PU kemény hab+EPP |
| Kategória neve | Indirekt fűtés és HMV-hőközpontok |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
| Lakások száma [Max] | 4 |
| Lakások száma [Min] | 1 |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 810 mm |
| Magasság, burkolattal együtt [mm] | 810 mm |
| Material Description | DSA HOME 2F-2 |
| Megengedett hőmérséklet [˚C] [Min] | 2 °C |
| Megnevezés | DSA HOME 2F-2 |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 350 mm |
| Mélység, burkolattal együtt [mm] | 350 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 14 bar |
| Névleges szekunder nyomás [bar] | 10 bar |
| PED kategória | § 4.3 |
| Primer csatlakozás iránya | Bal / Jobb |
| Primer oldali nyomás [bar] [Max] | 14 bar |
| Primer oldali nyomáskülönbség, hőmennyiségmérő nélkül [bar] [Min] | 25.00 bar |
| Primer vízmennyiség [m3/h] [Max] | 12.00 m³/h |
| Product line | 32 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Szekunder oldali nyomás [bar] [Max] | 10 bar |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 800 mm |
| Szélesség, burkolattal együtt [mm] | 810 mm |
| Tanúsítvány | CE |
| Tápfeszültség [V] AC | 230 V |
| Távfűtés csatlakozás mérete | G3/4" |
| Távfűtés csatlakozás típusa | külső menet |
| Távfűtés csőméret | DN20 |
| Teljesítmény [kW] | 65.0 kW |
| Termékcsoport | Lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | DSA2 HOME |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 130 °C |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 60 Kilogramm |
| Nettó súly | 40 Kilogramm |
| Folyadékmennyiség | 201.5 Liter |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162739518 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |