
Típus 2-1, Fűtési szabályozó megnevezése: RAVK, HMV szabályozó megnevezése: PTC2+P
004U8449
Típus 2-1, 16 bar, 110 °C, RAVK, PTC2+P
004U8449
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| A WEEE hatálya alá tartozik | No |
| Alkalmazás típusa | Indirect Heating & Instantaneous DHW |
| Burkolat anyaga | Fehérre lakkozott acéllemez |
| Csatlakozási irány | Felső és alsó |
| Csomag magassága [mm] | 420 mm |
| Csomag mélysége [mm] | 620 mm |
| Csomag szélessége [mm] | 840 mm |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| Elemek tartalma | No |
| Észrevételek | Indir. HE and DHW, thermostatic control |
| EU RoHS megfelelőség | Yes with exemptions |
| EU RoHS mentességi záradék | 6(c) |
| Fűtés, csatlakozás típusa | belső menet |
| Fűtés, csatlakozási méret | 3/4" |
| Fűtés, csőméret | Ø18 |
| Fűtés, szabályozás típusa | Termosztatikus |
| Fűtési hőcserélő típusa | XB06H-1 26 |
| Fűtési szabályozó megnevezése | RAVK |
| Fűtési szivattyú márkája | Grundfos |
| Fűtési szivattyú típusa | UPM3 Auto 15-70 130 |
| Fűtési teljesítmény [kW] | 30 kW |
| Hálózati hideg víz statikus nyomása [bar] [Min] | 2.0 bar |
| Heating Control valve | VMA 15 |
| Heating control valve kvs value [m³/h] | 1.00 m³/h |
| HEX fűtési forraszanyag | Brazed copper |
| HEX HMV forraszanyag | Brazed copper |
| HMV cirkuláció | Választható |
| HMV csatlakozás típusa | belső menet |
| HMV csatlakozási méret | 3/4" |
| HMV csőméret | Ø18 |
| HMV hőcserélő típus | XB06H-1 40 |
| HMV szabályozás típusa | Vízátfolyás/termosztatikus |
| HMV szabályozó megnevezése | PTC2+P |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| HMV szabályozó szelep kvs érték [m3/h] | 3.00 m³/h |
| HMV teljesítmény [kW] [Max] | 41 kW |
| HMV teljesítmény [kW] [Min] | 32 kW |
| Hőcserélő próbanyomás [bar] | 38 bar |
| Hőközpont mérete típusa | Típus 2-1 |
| Hőszigetelő anyag | EPDM |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
| Lakások száma [Max] | 4 |
| Lakások száma [Min] | 1 |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 861 mm |
| Magasság, burkolattal együtt [mm] | 861 mm |
| Material Description | Akva Lux II VX Type 2-1 ECS-CH Thermo |
| Material Description (Short Te | Akva Lux II VX, Type H2-W1, Therm. |
| Megnevezés | Akva Lux II VX típus 2 HMV + típus 1 Fűtés |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 365 mm |
| Mélység, burkolattal együtt [mm] | 380 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 16 bar |
| Névleges szekunder nyomás [bar] | 6 bar |
| Nyomáskülönbség szabályozó | AVPL |
| Primer csatlakozás iránya | Top and bottom |
| Product line | 33 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 553 mm |
| Szélesség, burkolattal együtt [mm] | 600 mm |
| Tápfeszültség [V] AC | 230 V |
| Távfűtés csatlakozás mérete | 3/4" |
| Távfűtés csatlakozás típusa | külső menet |
| Távfűtés csőméret | Ø18 |
| Termékcsoport | Kis lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | Akva Lux II VX (Thermostatic) |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 110 °C |
| További információk | Burkolat |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 47 Kilogramm |
| Nettó súly | 45 Kilogramm |
| Folyadékmennyiség | 219.555 Liter |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162510827 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |