
Típus 2-2, Fűtési szabályozó megnevezése: ECL 210-A237 & AHQM 15/AMV150, HMV szabályozó megnevezése: PTC2+P
004U8271
Típus 2-2, 16 bar, 110 °C, ECL 210-A237 & AHQM 15/AMV150, PTC2+P
Ez a termék már nem kapható.
A termék már nem vásárolható meg, de a továbbiakban is megtalálhatja a vonatkozó információkat, beleértve a szervizkézikönyveket, rajzokat stb.
Ha hasonló terméket keres, megnézhet más lehetőségeket ugyanazon terméktípuson belül a terméktípus oldalára látogatva.: Akva Lux II VX (A237)
004U8271
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Alkalmazás típusa | Indirect Heating & Instantaneous DHW |
| Burkolat anyaga | Fehérre lakkozott acéllemez |
| Burkolat opció | Tartalmaz |
| Csatlakozási irány | Felső és alsó |
| Csomag magassága [mm] | 420 mm |
| Csomag mélysége [mm] | 620 mm |
| Csomag szélessége [mm] | 840 mm |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| Elemek tartalma | No |
| Észrevételek | Indir. HE and DHW, ECL210/A237 for HE |
| Fűtés, csatlakozás típusa | G belső Menet |
| Fűtés, csatlakozási méret | 3/4" |
| Fűtés, csőméret | Ø18 |
| Fűtés, szabályozás típusa | Elektronikus |
| Fűtési hőcserélő típusa | XB06H-1 40 |
| Fűtési szabályozó megnevezése | ECL 210-A237 & AHQM 15/AMV150 |
| Fűtési szivattyú márkája | Grundfos |
| Fűtési szivattyú típusa | UPM3 15-70 130 ZZA |
| Fűtési teljesítmény [kW] [Max] | 34 kW |
| Fűtési teljesítmény [kW] [Min] | 8 kW |
| Hálózati hideg víz statikus nyomása [bar] [Min] | 2.0 bar |
| HEX fűtési forraszanyag | Brazed copper |
| HEX fűtési ötvözet | AISI 316 |
| HEX HMV forraszanyag | Brazed copper |
| HMV cirkuláció | Választható |
| HMV csatlakozás típusa | G belső Menet |
| HMV csatlakozási méret | 3/4" |
| HMV csőméret | Ø18 |
| HMV hőcserélő típus | XB06H-1 40 |
| HMV szabályozás típusa | Vízátfolyás/termosztatikus |
| HMV szabályozó megnevezése | PTC2+P |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| HMV teljesítmény [kW] [Max] | 55 kW |
| HMV teljesítmény [kW] [Min] | 37 kW |
| Hőcserélő próbanyomás [bar] | 38 bar |
| Hőközpont mérete típusa | Típus 2-2 |
| Hőszigetelő anyag | Nélkül |
| Keverő kör - szabályozó | ECL 210 / AHQM / AMV |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
| Lakások száma [Max] | 4 |
| Lakások száma [Min] | 1 |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 861 mm |
| Magasság, burkolattal együtt [mm] | 861 mm |
| Material Description | Akva Lux II VX HWP ECL210/A237 TYP2/2 |
| Megnevezés | Akva Lux II VX HWP Típus 2-2, ECL210, hőszigetelés nélkül |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 365 mm |
| Mélység, burkolattal együtt [mm] | 381 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 16 bar |
| Névleges szekunder nyomás [bar] | 3 bar |
| Nyomáskülönbség szabályozó | Integrált |
| Product line | 33 |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 553 mm |
| Szélesség, burkolattal együtt [mm] | 600 mm |
| Tápfeszültség [V] AC | 230 V |
| Távfűtés csatlakozás mérete | 3/4" |
| Távfűtés csatlakozás típusa | G küls. menet |
| Távfűtés csőméret | Ø18 |
| Termékcsoport | Kis lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | Akva Lux II VX (A237) |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 110 °C |
| További információk | 2 biztonsági szelepBurkolat |
| UL minősítés | Out of scope |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 47 Kilogramm |
| Nettó súly | 45 Kilogramm |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162510377 |