
DSA HRU, Two-tanks solution, Heating demand capacity [kW]: 540, Heat recover (CO2) capacity [kW]: 300, Heat resale option: Igen
146B9152
DSA HRU 2 HE 540 CO2 300 S
146B9152
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Adatkommunikáció | ModBus |
| Alkalmazás | A1 |
| Alkalmazás típusa | Heat recovery unit |
| Burkolat opció | Nem |
| CE tanúsítvány | Yes |
| Charging pump brand | Wilo |
| Charging pump type | STRATOS-PARA 30/1-12 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| Fűtés, csatlakozás típusa | Karima |
| Fűtés, csatlakozási méret | DN65 |
| Fűtés, csőméret | DN65 |
| Fűtés, szabályozás típusa | Elektronikus |
| Fűtési hőcserélő típusa | XB59M-1 90 |
| Fűtési szabályozó megnevezése | ECL310 (P510.12) |
| Gyártó megnevezése | Danfoss |
| Heat recover (CO2) capacity [kW] | 300 kW |
| Heat resale option | Igen |
| Heating demand capacity [kW] | 540 kW |
| HEX fűtési forraszanyag | Brazed copper |
| HEX fűtési ötvözet | 1.4404 |
| HEX type for selling option | XB59M-1-90 |
| Hőközpont verzió | A1 |
| Hőszigetelő anyag | PU kemény hab |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 2000 mm |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Material Description | DSA HRU 2 HE 540 CO2 300 S |
| Megengedett hőmérséklet [˚C] [Min] | 2 °C |
| Megnevezés | DSA HRU 2 HE 540 CO2 300 S |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 1200 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 10 bar |
| Névleges szekunder nyomás [bar] | 6 bar |
| PED kategória | I |
| Primer csatlakozás iránya | Fel |
| Primer vízmennyiség [m3/h] [Max] | 1.55 m³/h |
| Product line | 32 |
| Resale pump brand | STRATOS-PARA 30/1-12 |
| Resale pump type | Wilo |
| Storage tank quantity | 2 pc |
| Storage tank volume | 500.0 L |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 2800 mm |
| Tanúsítvány | CE |
| Tápfeszültség [V] AC [max.] | 230 V |
| Távfűtés csatlakozás mérete | DN65 |
| Távfűtés csatlakozás típusa | Karima |
| Távfűtés csőméret | DN65 |
| Termékcsoport | Lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | DSA HRU |
| További információk | Two-tanks solution |
| UL minősítés | No |
| Üzemi hőmérséklet [°C] [Max] | 90 °C |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 540 Kilogramm |
| Nettó súly | 500 Kilogramm |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162902974 |