
HMV rendszer, TD-FLS, 210 kW
004X1815
TD-FLS 210KW KEV.-ECL HŐSZIG. BURK.
004X1815
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Alkalmazás típusa | Fresh water modules |
| Áram [A] [Max] | 4.0 A |
| Burkolat anyaga | PU kemény hab |
| CE tanúsítvány | Yes |
| Cirkulációs csatlakozó mérete | G1 1/4" |
| Cirkulációs csatlakozó típus | külső menet |
| Cirkulációs vezeték mérete | DN25 |
| Csomag magassága [mm] | 2000 mm |
| Csomag mélysége [mm] | 800 mm |
| Csomag szélessége [mm] | 1200 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| EU RoHS megfelelőség | Out of scope |
| Fűtés, csatlakozás típusa | belső menet |
| Fűtés, csatlakozási méret | Rp1 1/4" |
| Fűtés, csőméret | DN32 |
| Fűtési szivattyú márkája | Wilo |
| Fűtési szivattyú típusa | STRATOS PARA |
| Gyártó megnevezése | Danfoss |
| Hálózati hideg víz statikus nyomása [bar] [Min] | 1.0 bar |
| HEX HMV forraszanyag | Brazed copper |
| HEX HMV ötvözet | 1.4404 |
| HMV cirkuláció | Igen |
| HMV cirkulációs szivattyú márkája | Grundfos |
| HMV cirkulációs szivattyú típusa | UPM GEO N |
| HMV csatlakozás típusa | külső menet |
| HMV csatlakozási méret | G1 1/4" |
| HMV csőméret | DN25 |
| HMV hőcserélő típus | XB59M-1 30 |
| HMV szabályozás típusa | Elektronikus |
| HMV szabályozó megnevezése | ECL 310 |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Hőközpont verzió | TD-FLS, 210kW, keverés, ECL, szigetelő burkolat |
| Hőszigetelő anyag | PU kemény hab |
| Kategória neve | Azonnali vízmelegítő hőközpontok |
| Keringetett vízmennyiség [m3/h] [Max] | 2.40 m³/h |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 1940 mm |
| Material Description | TD-FLS 210KW MIX-ECL INS-C. |
| Megengedett hőmérséklet [˚C] [Min] | 2 °C |
| Megnevezés | TD-FLS 210KW KEV.-ECL HŐSZIG. BURK. |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 488 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 10 bar |
| Névleges szekunder nyomás [bar] | 10 bar |
| P cirkuláció [bar] [Max] | 0.43 bar |
| PED kategória | § 4.3 |
| Primer csatlakozás iránya | Függőleges |
| Primer oldali nyomás [bar] [Max] | 10 bar |
| Primer vízmennyiség [m3/h] [Max] | 3.80 m³/h |
| Product line | 32 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Szekunder oldali nyomás [bar] [Max] | 10 bar |
| Szekunder oldali nyomáskülönbség [bar] [Max] | 0.26 bar |
| Szekunder vízmennyiség [m3/h] [Max] | 3.60 m³/h |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 900 mm |
| Tanúsítvány | CE |
| Tápfeszültség [V] AC | 230 V |
| Teljesítmény [kW] | 210.0 kW |
| Termékcsoport | HMV rendszer |
| Terméktípus | TD-FLS |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 90 °C |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 150 Kilogramm |
| Nettó súly | 130 Kilogramm |
| Folyadékmennyiség | 711.049 Liter |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162744031 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |