
HMV rendszer, TD-FLS, 70 kW
004X1538
TD-FLS 70 kW SZIV.SZAB. ECL
004X1538
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Alkalmazás típusa | Fresh water modules |
| Áram [A] [Max] | 2.0 A |
| Burkolat anyaga | EPP-hab |
| CE tanúsítvány | Yes |
| Cirkulációs csatlakozó mérete | G1" |
| Cirkulációs csatlakozó típus | belső menet |
| Cirkulációs vezeték mérete | DN25 |
| Csomag magassága [mm] | 500 mm |
| Csomag mélysége [mm] | 800 mm |
| Csomag szélessége [mm] | 1200 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| EU RoHS megfelelőség | Out of scope |
| Felépítés | Falra szerelhető |
| Fűtés, csatlakozás típusa | belső menet |
| Fűtés, csatlakozási méret | Rp1 1/4" |
| Fűtés, csőméret | DN32 |
| Fűtési szivattyú márkája | Grundfos |
| Fűtési szivattyú típusa | UPM GEO |
| Gyártó megnevezése | Danfoss |
| Hálózati hideg víz statikus nyomása [bar] [Min] | 1.0 bar |
| HEX HMV forraszanyag | Brazed copper |
| HEX HMV ötvözet | 1.4404 |
| HMV cirkuláció | Igen |
| HMV cirkulációs szivattyú márkája | Grundfos |
| HMV cirkulációs szivattyú típusa | UPM 2K N |
| HMV csatlakozás típusa | belső menet |
| HMV csatlakozási méret | G1" |
| HMV csőméret | DN25 |
| HMV hőcserélő típus | XB37M-1 18 |
| HMV szabályozás típusa | Elektronikus |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| HMV szabályozó megnevezése | ECL 310 |
| Hőközpont verzió | TD-FLS, 70kW, szivattyú, ECL |
| Hőszigetelő anyag | EPP-hab |
| Keringetett vízmennyiség [m3/h] [Max] | 1.00 m³/h |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 1036 mm |
| Material Description | TD-FLS 70kW PUMP-CTRL ECL |
| Megengedett hőmérséklet [˚C] [Min] | 2 °C |
| Megnevezés | TD-FLS 70 kW SZIV.SZAB. ECL |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 298 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 10 bar |
| Névleges szekunder nyomás [bar] | 10 bar |
| P cirkuláció [bar] [Max] | 0.20 bar |
| PED kategória | § 4.3 |
| Primer csatlakozás iránya | Függőleges |
| Primer oldali nyomás [bar] [Max] | 10 bar |
| Primer vízmennyiség [m3/h] [Max] | 1.34 m³/h |
| Product line | 32 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Szekunder oldali nyomás [bar] [Max] | 10 bar |
| Szekunder oldali nyomáskülönbség [bar] [Max] | 0.15 bar |
| Szekunder vízmennyiség [m3/h] [Max] | 1.20 m³/h |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 700 mm |
| Tanúsítvány | CE |
| Tápfeszültség [V] AC | 230 V |
| Teljesítmény [kW] | 70.0 kW |
| Termékcsoport | HMV rendszer |
| Terméktípus | TD-FLS |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 90 °C |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 60 Kilogramm |
| Nettó súly | 40 Kilogramm |
| Folyadékmennyiség | 0.216 Köbméter |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162745465 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |