
Termix VMTD-F-MIX-B, Típus 3, Fűtési szabályozó megnevezése: RAVK, HMV szabályozó megnevezése: AVTB
004U8915
Terméktípus: Termix VMTD-F-MIX-B, Típus 3, 16 bar, 120 °C, RAVK, AVTB
004U8915
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| A fűtés állítómű | RAVK |
| A WEEE hatálya alá tartozik | No |
| Alkalmazás típusa | Direct Heating with mixing & Instantaneous DHW |
| Burkolat anyaga | Fehérre lakkozott acéllemez, Fehérre lakkozott Falmélyedésbe szerelve. |
| Burkolat opció | Extra |
| CE tanúsítvány | Yes |
| Cirkulációs csatlakozó mérete | 3/4" |
| Cirkulációs csatlakozó típus | G belső Menet |
| Cirkulációs vezeték mérete | Ø18 |
| Csatlakozási irány | Alsó |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| EU RoHS megfelelőség | Yes with exemptions |
| EU RoHS mentességi záradék | 6(c) |
| Fűtés, csatlakozás típusa | G belső Menet |
| Fűtés, csatlakozási méret | 3/4" |
| Fűtés, csőméret | Ø18 |
| Fűtés, szabályozás típusa | Termosztatikus + delta p szabályozó |
| Fűtési szabályozó megnevezése | RAVK |
| Hálózati hideg víz statikus nyomása [bar] [Min] | 0.5 bar |
| Heating Control valve | VMT |
| HEX HMV forraszanyag | Brazed copper |
| HMV cirkuláció | Nélkül |
| HMV csatlakozás típusa | G belső Menet |
| HMV csatlakozási méret | 3/4" |
| HMV csőméret | Ø18 |
| HMV hőcserélő típus | T24-1 24 G3/4" P |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| HMV szabályozás típusa | Termosztatikus |
| HMV szabályozó megnevezése | AVTB |
| HMV szabályozó szelep kvs érték [m3/h] | 3.40 m³/h |
| Hőközpont mérete típusa | Típus 3 |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 780 mm |
| Magasság, burkolattal együtt [mm] | 780 mm |
| Material Description | Termix VMTD-F-B-3 MIX |
| Megnevezés | Termix VMTD-F MIX-B-3 |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 150 mm |
| Mélység, burkolattal együtt [mm] | 242 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 16 bar |
| Primer csatlakozás iránya | Alsó |
| Product line | 33 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dosszié szám | 146505f4-605a-439b-ae92-2c62dc24e392 |
| SCIP dosszié terméknév | Termix VMTD-F-B-3 MIX |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 530 mm |
| Szélesség, burkolattal együtt [mm] | 540 mm |
| Tanúsítvány | CE |
| Távfűtés csatlakozás mérete | 3/4" |
| Távfűtés csatlakozás típusa | G belső Menet |
| Távfűtés csőméret | Ø18 |
| Termékcsoport | Kis lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | Termix VMTD-F-MIX-B |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 120 °C |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 25 Kilogramm |
| Nettó súly | 23 Kilogramm |
| Folyadékmennyiség | 61.776 Liter |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| EAN/UPC | 5706560691935 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |