
S 22 (A266)
145G4415
Terméktípus: S 22 (A266), 10 bar, 110 °C, VM2 20
145G4415
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| A WEEE hatálya alá tartozik | No |
| Application type | Direct Heating with mixing & Instantaneous DHW |
| Burkolat anyaga | Fehérre lakkozott acéllemez |
| Csatlakozási irány | Alsó |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DHW Actuator | AMV 30 |
| DHW Control valve | VM2 20 |
| DHW control valve kvs value [m3/h] | 4.00 m³/h |
| Elemek tartalma | No |
| EU RoHS megfelelőség | Yes with exemptions |
| EU RoHS mentességi záradék | 6(c) |
| Fűtés, csatlakozás típusa | belső menet |
| Fűtés, csatlakozási méret | 1" |
| Fűtés, csőméret | Ø22 |
| Fűtés, szabályozás típusa | Elektronikus |
| Fűtési szabályozó megnevezése | ECL 310 / A266 |
| Fűtési szivattyú márkája | Wilo |
| Fűtési szivattyú típusa | Para 15-130/6-43/SC-12 |
| Heating Actuator | AMV 10 |
| Heating Control valve | VM2 15 |
| Heating control valve kvs value [m³/h] | 2.50 m³/h |
| HEX HMV forraszanyag | Brazed copper |
| HMV cirkuláció | Igen |
| HMV csatlakozás típusa | belső menet |
| HMV csatlakozási méret | 1" |
| HMV csőméret | Ø22 |
| HMV hőcserélő típus | XB37M-1 50 |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| HMV szabályozás típusa | Elektronikus |
| HMV szabályozó megnevezése | ECL 310 / A266 |
| Hőközpont mérete típusa | M50 |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 1037 mm |
| Magasság, burkolattal együtt [mm] | 1037 mm |
| Material Description | S22 (35) XB37M50, ECL310/A266 ISO mK Std |
| Material Description (Short Te | S 22, M50, ECL 310/A266, Std. (35) |
| Megnevezés | S22 (35) XB37M50, ECL310/A266 ISO mK Std |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 370 mm |
| Mélység, burkolattal együtt [mm] | 400 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 10 bar |
| Nyomáskülönbség szabályozó | AVP-F |
| Primer csatlakozás iránya | Alsó |
| Product line | 33 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 545 mm |
| Szélesség, burkolattal együtt [mm] | 600 mm |
| Tápfeszültség [V] AC | 230 V |
| Távfűtés csatlakozás mérete | 1" |
| Távfűtés csatlakozás típusa | belső menet |
| Távfűtés csőméret | Ø22 |
| Termékcsoport | Kis lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | S 22 (A266) |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 110 °C |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 52 Kilogramm |
| Nettó súly | 50 Kilogramm |
| Folyadékmennyiség | 390.142 Liter |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162519653 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |