
Rõhusaatja, MBS 1650, 0 bar - 600 bar, 0 psi - 8700 psi
063G2903
Elektriühendus: Deutsch, Rõhuühenduse tüüp: G, Rõhuühenduse mõõt: 1/4, Spetsifikatsiooni võti: MBS 1650-3811-C7GB04-1
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: MBS 1600 / MBS 1650, MBS 1600 / MBS 1650, MBS 1600 / MBS 1650
063G2903
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| - üldine | Kontakt 2 |
| + toide | Kontakt 1 |
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | No |
| Elektriühendus | Deutsch |
| Elektriühendus, standardne | DT04 |
| Elektriühendus, välimine/sisemine | Isane |
| Elektriühenduse suurus | 3 kontakt-tikuga |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Heakskiit | C UL US UL RecognizedCE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Impulss-vibrosummuti | Yes |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [max] | 257 °F |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 48 tükki |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [max] | 125 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [min] | -40 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°F] [max] | 257 °F |
| Kompens. temp. vahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Korpuse standard IP | IP67 |
| Material Description | Deleted Sensor MBS 1650-3811-C7GB04-1 |
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Pin surface material | Sn |
| Product line | Sensing Solutions |
| Purunemisrõhk [bar] | 4000.0 bar |
| Purunemisrõhk [psig] | 58000 psig |
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Reageerimisaeg, max [ms] | 1 ms |
| Rõhk sise/välis | Isane |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Rõhuseade, viide | Gauge (relative) |
| Rõhuühendus HEX [mm] | 22.0 mm |
| Rõhuühendus, kirjeldus | A |
| Rõhuühendus, standardne | DIN 3852-E |
| Rõhuühenduse mõõt | 1/4 |
| Rõhuühenduse tüüp | G |
| Rõhuvahemik [bar] [Max] | 600.00 bar |
| Rõhuvahemik [bar] [Min] | 0.00 bar |
| Rõhuvahemik [psi] [max] | 8700.00 psi |
| Rõhuvahemik [psi] [min] | 0.00 psi |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Max] | 125 °C |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Min] | -40 °C |
| Spetsifikatsiooni võti | MBS 1650-3811-C7GB04-1 |
| Täpsus, tüüpiline +/- FS [%] | 0.5 % RH |
| Toitepinge [V] DC [max] | 32.00 V |
| Toitepinge [V] DC [min] | 8.00 V |
| Toote nimetus | Rõhusaatja |
| Toote tüüp | MBS 1650 |
| Tooterühm | Andurid |
| UL-klassifikatsioon | Yes |
| Ülerõhk, max [bar] | 2100.0 bar |
| Ülerõhk, max [psig] | 30000 psig |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Max] | 100 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Min] | -40 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [Max] | 212 °F |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Väljundsignaal | Current |
| Väljundsignaal [mA] [Max] | 20 mA |
| Väljundsignaal [mA] [min] | 4 mA |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.064 Kilogram |
| Netokaal | 0.054 Kilogram |
| Volume | 0.086 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162439128 |
| Proposition 65 | No significant risk |