
Rõhusaatja, MBS 1650, 0 bar - 400 bar, 0 psi - 5800 psi
063G2889
Rõhuühenduse tüüp: G, Rõhuühenduse mõõt: 1/4, Spetsifikatsiooni võti: MBS 1650-3611-A0GB04
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: MBS 1600 / MBS 1650, MBS 1600 / MBS 1650, MBS 1600 / MBS 1650
063G2889
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| - üldine | Kontakt 2 |
| + toide | Kontakt 1 |
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | No |
| Elektriühendus | Angular connector |
| Elektriühendus, standardne | EN 175301-803-A |
| Elektriühendus, välimine/sisemine | Isane |
| Elektriühenduse suurus | 4 kontaktiga |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Heakskiit | C UL US UL RecognizedCE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Identne toode | 063G5889 |
| Impulss-vibrosummuti | Yes |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [max] | 257 °F |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 48 tükki |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [max] | 125 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [min] | -40 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°F] [max] | 257 °F |
| Kompens. temp. vahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Korpuse standard IP | IP67 |
| Material Description | Deleted Sensor MBS 1650-3611-A0GB04 |
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Pin surface material | Sn |
| Product line | Sensing Solutions |
| Purunemisrõhk [bar] | 4000.0 bar |
| Purunemisrõhk [psig] | 58000 psig |
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Reageerimisaeg, max [ms] | 1 ms |
| Rõhk sise/välis | Isane |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Rõhuseade, viide | Gauge (relative) |
| Rõhuühendus HEX [mm] | 22.0 mm |
| Rõhuühendus, kirjeldus | A |
| Rõhuühendus, standardne | DIN 3852-E |
| Rõhuühenduse mõõt | 1/4 |
| Rõhuühenduse tüüp | G |
| Rõhuvahemik [bar] [Max] | 400.00 bar |
| Rõhuvahemik [bar] [Min] | 0.00 bar |
| Rõhuvahemik [psi] [max] | 5800.00 psi |
| Rõhuvahemik [psi] [min] | 0.00 psi |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Max] | 125 °C |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Min] | -40 °C |
| Spetsifikatsiooni võti | MBS 1650-3611-A0GB04 |
| Täpsus, tüüpiline +/- FS [%] | 0.5 % RH |
| Toitepinge [V] DC [max] | 32.00 V |
| Toitepinge [V] DC [min] | 8.00 V |
| Toote nimetus | Rõhusaatja |
| Toote tüüp | MBS 1650 |
| Tooterühm | Andurid |
| UL-klassifikatsioon | Yes |
| Ülerõhk, max [bar] | 1200.0 bar |
| Ülerõhk, max [psig] | 17400 psig |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Max] | 100 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Min] | -40 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [Max] | 212 °F |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Väljundsignaal | Current |
| Väljundsignaal [mA] [Max] | 20 mA |
| Väljundsignaal [mA] [min] | 4 mA |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.073 Kilogram |
| Netokaal | 0.054 Kilogram |
| Volume | 0.097 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162294864 |
| Proposition 65 | No significant risk |