
Rõhusaatja, MBS 1650, 0 bar - 16 bar, 0 psi - 232 psi
063G2847
Rõhuühenduse tüüp: G, Rõhuühenduse mõõt: 1/4, Spetsifikatsiooni võti: MBS 1650-2211-A0GB04
063G2847
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| - üldine | Kontakt 3 |
| + toide | Kontakt 1 |
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | No |
| Elektriühendus | Angular connector |
| Elektriühendus, standardne | EN 175301-803-A |
| Elektriühendus, välimine/sisemine | Isane |
| Elektriühenduse suurus | 4 kontaktiga |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Heakskiit | C UL US UL RecognizedCE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Impulss-vibrosummuti | Yes |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [max] | 257 °F |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 48 tükki |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [max] | 125 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [min] | -40 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°F] [max] | 257 °F |
| Kompens. temp. vahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Korpuse standard IP | IP67 |
| Material Description | Sensor MBS 1650-2211-A0GB04 |
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Pin surface material | Sn |
| Product line | Sensing Solutions |
| Purunemisrõhk [bar] | 640.0 bar |
| Purunemisrõhk [psig] | 9200 psig |
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Reageerimisaeg, max [ms] | 1 ms |
| Rõhk sise/välis | Isane |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Rõhuseade, viide | Gauge (relative) |
| Rõhuühendus HEX [mm] | 22.0 mm |
| Rõhuühendus, kirjeldus | A |
| Rõhuühendus, standardne | DIN 3852-E |
| Rõhuühenduse mõõt | 1/4 |
| Rõhuühenduse tüüp | G |
| Rõhuvahemik [bar] [Max] | 16.00 bar |
| Rõhuvahemik [bar] [Min] | 0.00 bar |
| Rõhuvahemik [psi] [max] | 232.00 psi |
| Rõhuvahemik [psi] [min] | 0.00 psi |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Max] | 125 °C |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Min] | -40 °C |
| Spetsifikatsiooni võti | MBS 1650-2211-A0GB04 |
| Täpsus, tüüpiline +/- FS [%] | 0.5 % RH |
| Toitepinge [V] DC [max] | 32.00 V |
| Toitepinge [V] DC [min] | 8.00 V |
| Toote nimetus | Rõhusaatja |
| Toote tüüp | MBS 1650 |
| Tooterühm | Andurid |
| UL-klassifikatsioon | Yes |
| Ülerõhk, max [bar] | 48.0 bar |
| Ülerõhk, max [psig] | 700 psig |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Max] | 100 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Min] | -40 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [Max] | 212 °F |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Väljundsignaal | Current |
| Väljundsignaal [mA] [Max] | 20 mA |
| Väljundsignaal [mA] [min] | 4 mA |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.072 Kilogram |
| Netokaal | 0.064 Kilogram |
| Volume | 0.098 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5714279942873 |
| Proposition 65 | No significant risk |