
Rõhusaatja, MBS 1600, 0 bar - 60 bar, 0 psi - 870 psi
063G2837
Elektriühendus: M12 x 1, Rõhuühenduse tüüp: G, Rõhuühenduse mõõt: 1/4, Spetsifikatsiooni võti: MBS 1600-2811-C1GB04-1
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: MBS 1600 / MBS 1650, MBS 1600 / MBS 1650, MBS 1600 / MBS 1650
063G2837
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| - üldine | Kontakt 3 |
| + toide | Kontakt 1 |
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | No |
| Elektriühendus | M12 x 1 |
| Elektriühendus, standardne | EN 60947-5-2 |
| Elektriühendus, välimine/sisemine | Isane |
| Elektriühenduse suurus | 4 kontaktiga |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Heakskiit | C UL US UL RecognizedCE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Impulss-vibrosummuti | No |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [max] | 257 °F |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 48 tükki |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [max] | 125 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [min] | -40 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°F] [max] | 257 °F |
| Kompens. temp. vahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Korpuse standard IP | IP67 |
| Material Description | Deleted Sensor MBS 1600-2811-C1GB04-1 |
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Pin surface material | Au |
| Product line | Sensing Solutions |
| Purunemisrõhk [bar] | 1400.0 bar |
| Purunemisrõhk [psig] | 18710 psig |
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Reageerimisaeg, max [ms] | 1 ms |
| Rõhk sise/välis | Isane |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Rõhuseade, viide | Gauge (relative) |
| Rõhuühendus HEX [mm] | 22.0 mm |
| Rõhuühendus, kirjeldus | A |
| Rõhuühendus, standardne | DIN 3852-E |
| Rõhuühenduse mõõt | 1/4 |
| Rõhuühenduse tüüp | G |
| Rõhuvahemik [bar] [Max] | 60.00 bar |
| Rõhuvahemik [bar] [Min] | 0.00 bar |
| Rõhuvahemik [psi] [max] | 870.00 psi |
| Rõhuvahemik [psi] [min] | 0.00 psi |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Max] | 125 °C |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Min] | -40 °C |
| Spetsifikatsiooni võti | MBS 1600-2811-C1GB04-1 |
| Täpsus, tüüpiline +/- FS [%] | 0.5 % RH |
| Toitepinge [V] DC [max] | 32.00 V |
| Toitepinge [V] DC [min] | 8.00 V |
| Toote nimetus | Rõhusaatja |
| Toote tüüp | MBS 1600 |
| Tooterühm | Andurid |
| UL-klassifikatsioon | Yes |
| Ülerõhk, max [bar] | 140.0 bar |
| Ülerõhk, max [psig] | 2806 psig |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Max] | 100 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Min] | -40 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [Max] | 212 °F |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Väljundsignaal | Current |
| Väljundsignaal [mA] [Max] | 20 mA |
| Väljundsignaal [mA] [min] | 4 mA |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.062 Kilogram |
| Netokaal | 0.051 Kilogram |
| Volume | 0.098 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5714279777055 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |