
Rõhusaatja, MBS 3200, 0 bar - 6 bar, 0 psi - 87.06 psi
060G6260
Elektriühendus: AMP SuperSeal, Rõhuühenduse tüüp: G, Rõhuühenduse mõõt: 1/4, Spetsifikatsiooni võti: MBS 3200-1812-A8AB04-0
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: MBS 3200 / MBS 3250, MBS 3200 / MBS 3250, MBS 3200 / MBS 3250, MBS 3200 / MBS 3250
060G6260
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| - üldine | Kontakt 2 |
| + toide | Kontakt 1 |
| + väljund | Kontakt 3 |
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| Elektriühendus | AMP SuperSeal |
| Elektriühendus, standardne | AMP SUPERSEAL |
| Elektriühendus, välimine/sisemine | Isane |
| Elektriühenduse kirjeldus | Flying Leads |
| Elektriühenduse suurus | 3 kontakt-tikuga |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Heakskiit | C UL US UL RecognizedCE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Impulss-vibrosummuti | No |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [max] | 257 °F |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 14 tükki |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [max] | 100 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [min] | 0 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°F] [max] | 212 °F |
| Kompens. temp. vahemik [°F] [min] | 32 °F |
| Korpuse standard IP | IP67 |
| Loputus, membraan | Ei |
| Material Description | DELETED SENSOR MBS 3200-1812-A8AB04-0 |
| Mittelineaarsus BFSL ±FS [%] | 0.20 % RH |
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Product line | Sensing Solutions |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reageerimisaeg, max [ms] | 4 ms |
| Rõhk sise/välis | Isane |
| Rõhuseade, viide | Gauge (relative) |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Rõhuühendus HEX [mm] | 27.0 mm |
| Rõhuühendus, standardne | EN 837 |
| Rõhuühenduse mõõt | 1/4 |
| Rõhuühenduse tüüp | G |
| Rõhuvahemik [bar] [Max] | 6.00 bar |
| Rõhuvahemik [bar] [Min] | 0.00 bar |
| Rõhuvahemik [psi] [max] | 87.06 psi |
| Rõhuvahemik [psi] [min] | 0.00 psi |
| SCIPi kausta nr | 16d2efc6-64f3-4a4e-ae98-a3fd7ce0218d |
| SCIPi kausta tootenimi | AKS/MBS |
| Sisaldab akusid | No |
| Sisemiselt ohutu | Ei |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Max] | 125 °C |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Min] | -40 °C |
| Spetsifikatsiooni võti | MBS 3200-1812-A8AB04-0 |
| Täpsus, max +/- FS [%] | 1.00 % RH |
| Täpsus, tüüpiline +/- FS [%] | 0.5 % RH |
| Toitepinge [V] DC [max] | 30.00 V |
| Toitepinge [V] DC [min] | 10.00 V |
| Toote nimetus | Rõhusaatja |
| Toote tüüp | MBS 3200 |
| Tooterühm | Andurid |
| UL-klassifikatsioon | Yes |
| Ülerõhk, max [bar] | 36.0 bar |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Max] | 125 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Min] | -40 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [Max] | 257 °F |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Väljundsignaal | Voltage |
| Väljundsignaal [V] [Max] | 5.0000 V |
| Väljundsignaal [V] [Min] | 0.0000 V |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.157 Kilogram |
| Netokaal | 0.152 Kilogram |
| Volume | 0.408 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428838498 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |