
Rõhusaatja, MBS 3050, 0 bar - 100 bar, 0 psi - 1450 psi
060G6320
Elektriühendus: Kaabel, Rõhuühenduse tüüp: NPT, Rõhuühenduse mõõt: 1/4-18, Spetsifikatsiooni võti: MBS 3050-711Y-J3AC04-0
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: MBS 3000 / MBS 3050, MBS 3000 / MBS 3050, MBS 3000 / MBS 3050, MBS 3000 / MBS 3050, MBS 3000 / MBS 3050, MBS 3000 / MBS 3050, MBS 3000 / MBS 3050
060G6320
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| - üldine | Must |
| + toide | Punane |
| + väljund | Valge |
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-klassifikatsioon | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | Yes |
| Elektriühendus | Kaabel |
| Elektriühenduse kirjeldus | Varjestatud + adapter |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Heakskiit | C UL US UL RecognizedCE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Impulss-vibrosummuti | Yes |
| Kaabli pikkus [m] | 2.000 m |
| Kaabli pikkus [tolli] | 79.00 in |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [max] | 185 °F |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 8 tükki |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [max] | 80 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [min] | 0 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°F] [max] | 176 °F |
| Kompens. temp. vahemik [°F] [min] | 32 °F |
| Kõrge maksimumide kärpimise tase | 12.50 |
| Korpuse standard IP | IP67 |
| Loputus, membraan | Ei |
| Madal maksimumide kärpimise tase | 0.10 |
| Märkused | ADD 4TH "UL CLASS I DIV II".CUSTOMER PN AND LOGO ON LABEL |
| Material Description | DELETED Sensor MBS 3050-711Y-J3AC04-0 |
| Mittelineaarsus BFSL ±FS [%] | 0.50 % RH |
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Product line | Sensing Solutions |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reageerimisaeg, max [ms] | 4 ms |
| Regul. 0-punkt ja mõõteulatus | Ei |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Rõhk sise/välis | Isane |
| Rõhuseade, viide | Sealed gauge |
| Rõhuühendus HEX [mm] | 27.0 mm |
| Rõhuühendus, standardne | ANSI/ASME B1.20.1 |
| Rõhuühenduse mõõt | 1/4-18 |
| Rõhuühenduse tüüp | NPT |
| Rõhuvahemik [bar] [Max] | 100.00 bar |
| Rõhuvahemik [bar] [Min] | 0.00 bar |
| Rõhuvahemik [psi] [max] | 1450.00 psi |
| Rõhuvahemik [psi] [min] | 0.00 psi |
| SCIPi kausta nr | 16d2efc6-64f3-4a4e-ae98-a3fd7ce0218d |
| SCIPi kausta tootenimi | AKS/MBS |
| Sisaldab akusid | No |
| Sisemiselt ohutu | Ei |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Max] | 85 °C |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Min] | -40 °C |
| Spetsifikatsiooni võti | MBS 3050-711Y-J3AC04-0 |
| Täpsus, max +/- FS [%] | 1.00 % RH |
| Täpsus, tüüpiline +/- FS [%] | 0.5 % RH |
| Toitepinge [V] DC [max] | 30.00 V |
| Toitepinge [V] DC [min] | 16.00 V |
| Toote nimetus | Rõhusaatja |
| Toote tüüp | MBS 3050 |
| Tooterühm | Andurid |
| UL-klassifikatsioon | Yes |
| Ülerõhk, max [bar] | 599.8 bar |
| Ülerõhk, max [psi] | 8700 psi |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Max] | 85 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Min] | -30 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [Max] | 185 °F |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [min] | -22 °F |
| Väljundsignaal | Voltage |
| Väljundsignaal [V] [Max] | 11.0000 V |
| Väljundsignaal [V] [Min] | 1.0000 V |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.369 Kilogram |
| Netokaal | 0.285 Kilogram |
| Volume | 1.25 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428879392 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |