
Rõhusaatja, MBS 3050, 0 bar - 160 bar, 0 psi - 2320 psi
060G5627
Elektriühendus: M12 x 1, Rõhuühenduse tüüp: G, Rõhuühenduse mõõt: 1/4, Spetsifikatsiooni võti: MBS 3050-3232-E3GB04-2
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: MBS 3000 / MBS 3050, MBS 3000 / MBS 3050, MBS 3000 / MBS 3050, MBS 3000 / MBS 3050, MBS 3000 / MBS 3050, MBS 3000 / MBS 3050, MBS 3000 / MBS 3050
060G5627
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| - üldine | Kontakt 3 |
| + toide | Kontakt 1 |
| + väljund | Kontakt 4 |
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-klassifikatsioon | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | Yes |
| Elektriühendus | M12 x 1 |
| Elektriühendus, standardne | IEC 61076-2-101 |
| Elektriühendus, välimine/sisemine | Isane |
| Elektriühenduse suurus | 4 kontaktiga |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Heakskiit | C UL US UL RecognizedCE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Impulss-vibrosummuti | Yes |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [max] | 185 °F |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 20 tükki |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [max] | 80 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [min] | 0 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°F] [max] | 176 °F |
| Kompens. temp. vahemik [°F] [min] | 32 °F |
| Kõrge maksimumide kärpimise tase | 5.75 |
| Korpuse standard IP | IP67 |
| Loputus, membraan | Ei |
| Madal maksimumide kärpimise tase | 0.00 |
| Material Description | DELETED Sensor MBS 3050-3232-E3GB04-2 |
| Mittelineaarsus BFSL ±FS [%] | 0.50 % RH |
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Product line | Sensing Solutions |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reageerimisaeg, max [ms] | 4 ms |
| Regul. 0-punkt ja mõõteulatus | Ei |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Rõhk sise/välis | Isane |
| Rõhuseade, viide | Sealed gauge |
| Rõhuühendus HEX [mm] | 27.0 mm |
| Rõhuühendus, standardne | DIN 3852-EISO 1179-2 (Form E) |
| Rõhuühenduse mõõt | 1/4 |
| Rõhuühenduse tüüp | G |
| Rõhuvahemik [bar] [Max] | 160.00 bar |
| Rõhuvahemik [bar] [Min] | 0.00 bar |
| Rõhuvahemik [psi] [max] | 2320.00 psi |
| Rõhuvahemik [psi] [min] | 0.00 psi |
| SCIPi kausta nr | 16d2efc6-64f3-4a4e-ae98-a3fd7ce0218d |
| SCIPi kausta tootenimi | AKS/MBS |
| Sisaldab akusid | No |
| Sisemiselt ohutu | Ei |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Max] | 85 °C |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Min] | -40 °C |
| Spetsifikatsiooni võti | MBS 3050-3232-E3GB04-2 |
| Täpsus, max +/- FS [%] | 1.00 % RH |
| Täpsus, tüüpiline +/- FS [%] | 0.5 % RH |
| Toitepinge [V] DC [max] | 32.00 V |
| Toitepinge [V] DC [min] | 9.00 V |
| Toote nimetus | Rõhusaatja |
| Toote tüüp | MBS 3050 |
| Tooterühm | Andurid |
| UL-klassifikatsioon | Yes |
| Ülerõhk, max [bar] | 960.0 bar |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Max] | 85 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Min] | -25 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [Max] | 185 °F |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [min] | -13 °F |
| Väljundsignaal | Voltage |
| Väljundsignaal [V] [Max] | 5.0000 V |
| Väljundsignaal [V] [Min] | 0.0000 V |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.149 Kilogram |
| Netokaal | 0.136 Kilogram |
| Volume | 0.255 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423261567 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |