
Rõhusaatja, XSK, 0 bar - 50 bar
061H5161
Elektriühendus: Ümar Packard Metri-Pack, Rõhuühenduse tüüp: UNF, Rõhuühenduse mõõt: 7/16-20, Spetsifikatsiooni võti: XSK-AC50B-U186
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: Rõhuandurid, Rõhuandurid, Rõhuandurid
061H5161
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| - üldine | Kontakt 3 |
| + toide | Kontakt 1 |
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| Elektriühendus | Ümar Packard Metri-Pack |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Heakskiit | CE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 20 tükki |
| Korpuse standard IP | IP66 |
| Külmutusagensid | R134aR404AR407CR407HR410AR449BR450AR513A |
| Material Description | DELETED SENSOR NSK AC50B-U186 I/20 |
| Pakendi formaat | Tööstuspakend |
| Product line | Sensing Solutions |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rõhk sise/välis | Isane |
| Rõhuseade, viide | Gauge (relative) |
| Rõhuühendus HEX [mm] | 14.0 mm |
| Rõhuühendus, kirjeldus | Schraderi depressoriga |
| Rõhuühendus, standardne | Puudub |
| Rõhuühenduse mõõt | 7/16-20 |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Rõhuühenduse tüüp | UNF |
| Rõhuvahemik [bar] [Max] | 50.00 bar |
| Rõhuvahemik [bar] [Min] | 0.00 bar |
| SCIPi kausta nr | 336c08aa-a947-4659-835b-4071ea5542ec |
| SCIPi kausta tootenimi | XSK Series |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Max] | 70 °C |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Min] | -20 °C |
| Spetsifikatsiooni võti | XSK-AC50B-U186 |
| Täpsus, max +/- FS [%] | 3.00 % RH |
| Toitepinge [V] DC [max] | 28.00 V |
| Toitepinge [V] DC [min] | 10.50 V |
| Toote nimetus | Rõhusaatja |
| Toote tüüp | XSK |
| Tooterühm | Andurid |
| UL-klassifikatsioon | Out of scope |
| Ülerõhk, max [bar] | 55.0 bar |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Max] | 70 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Min] | -20 °C |
| Väljundsignaal | Current |
| Väljundsignaal [mA] [Max] | 20 mA |
| Väljundsignaal [mA] [min] | 4 mA |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.071 Kilogram |
| Netokaal | 0.07 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428274661 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |