
Rõhusaatja, NSK, 0 bar - 35 bar
061H5146
Elektriühendus: Ümar Packard Metri-Pack, Rõhuühenduse tüüp: UNF, Rõhuühenduse mõõt: 7/16-20, Spetsifikatsiooni võti: NSK-BE035I-U009
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: Rõhuandurid, Rõhuandurid, Rõhuandurid
Soovitatav asendamine: 075G4106
061H5146
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| - üldine | Kontakt 3 |
| + toide | Kontakt 1 |
| + väljund | Kontakt 2 |
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-klassifikatsioon | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | Yes |
| Elektriühendus | Ümar Packard Metri-Pack |
| Elektriühendus, välimine/sisemine | Isane |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Heakskiit | CE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Identne toode | 061H5153 |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 20 tükki |
| Korpuse standard IP | IP66 |
| Külmutusagensid | R1234yfR1234ze(E)R134aR32R404AR407CR407HR410AR449BR450AR452BR454AR454BR454CR455AR513A |
| Material Description | Del - Sensor NSK BE035I-U009 I/20 |
| Muud RoHS-dokumendid | Saudi Arabia RoHS |
| Pakendi formaat | Tööstuspakend |
| Product line | Sensing Solutions |
| Proportsionaalne [V] [max] | 4.500 V |
| Proportsionaalne [V] [min] | 0.500 V |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1)Trixylyl phosphate (CAS no. 25155-23-1) |
| Rõhk sise/välis | Emane |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Rõhuseade, viide | Gauge (relative) |
| Rõhuühendus HEX [mm] | 14.0 mm |
| Rõhuühendus, kirjeldus | Schraderi depressoriga |
| Rõhuühendus, standardne | ASME B1.1 |
| Rõhuühenduse mõõt | 7/16-20 |
| Rõhuühenduse tüüp | UNF |
| Rõhuvahemik [bar] [Max] | 35.00 bar |
| Rõhuvahemik [bar] [Min] | 0.00 bar |
| SCIPi kausta nr | 853a606c-7ffe-448f-b453-0d129ce19597 |
| SCIPi kausta tootenimi | NSK Series |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Max] | 135 °C |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Min] | -40 °C |
| Spetsifikatsiooni võti | NSK-BE035I-U009 |
| Täpsus, max +/- FS [%] | 2.00 % RH |
| Toitepinge [V] DC | 5.00 V |
| Toote nimetus | Rõhusaatja |
| Toote tüüp | NSK |
| Tooterühm | Andurid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Ülerõhk, max [bar] | 38.5 bar |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Max] | 100 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Min] | -30 °C |
| Väljundsignaal | Ratio metric |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.067 Kilogram |
| Netokaal | 0.066 Kilogram |
| Volume | 0.537 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428274807 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |