
Rõhusaatja, XSK, -0.5 bar - 7 bar
061H5079
Elektriühendus: Molex, Rõhuühenduse tüüp: UNF, Rõhuühenduse mõõt: 7/16-20, Spetsifikatsiooni võti: XSK-AC07I-U188
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: Rõhuandurid, Rõhuandurid, Rõhuandurid
061H5079
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| - üldine | Kontakt 3 |
| + toide | Kontakt 1 |
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| Elektriühendus | Molex |
| Elektriühendus, välimine/sisemine | Emane |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Heakskiit | CE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Identne toode | 061H5099 |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 100 tükki |
| Korpuse standard IP | IP66 |
| Külmutusagensid | R134aR404AR407CR407HR410AR449BR450AR513A |
| Material Description | Deleted Sensor XSK AC07I-U188 I/100 |
| Pakendi formaat | Tööstuspakend |
| Product line | Sensing Solutions |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rõhk sise/välis | Emane |
| Rõhuseade, viide | Gauge (relative) |
| Rõhuühendus HEX [mm] | 14.0 mm |
| Rõhuühendus, kirjeldus | Schraderi depressoriga |
| Rõhuühendus, standardne | ASME B1.1 |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Rõhuühenduse mõõt | 7/16-20 |
| Rõhuühenduse tüüp | UNF |
| Rõhuvahemik [bar] [Max] | 7.00 bar |
| Rõhuvahemik [bar] [Min] | -0.50 bar |
| SCIPi kausta nr | 336c08aa-a947-4659-835b-4071ea5542ec |
| SCIPi kausta tootenimi | XSK Series |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Max] | 70 °C |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Min] | -20 °C |
| Spetsifikatsiooni võti | XSK-AC07I-U188 |
| Täpsus, max +/- FS [%] | 3.00 % RH |
| Toitepinge [V] DC [max] | 28.00 V |
| Toitepinge [V] DC [min] | 10.50 V |
| Toote nimetus | Rõhusaatja |
| Toote tüüp | XSK |
| Tooterühm | Andurid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Ülerõhk, max [bar] | 11.0 bar |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Max] | 70 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Min] | -20 °C |
| Väljundsignaal | Current |
| Väljundsignaal [mA] [Max] | 20 mA |
| Väljundsignaal [mA] [min] | 4 mA |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.056 Kilogram |
| Netokaal | 0.055 Kilogram |
| Volume | 0.185 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428275125 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |