
Rõhusaatja, MBS 5100, 0 bar - 10 bar, 0 psi - 145 psi
060N1368
Rõhuühenduse tüüp: G, Rõhuühenduse mõõt: 1/4, Spetsifikatsiooni võti: MBS 5100-2021-J7DB04-4
060N1368
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| - üldine | Kontakt 2 |
| + toide | Kontakt 1 |
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-klassifikatsioon | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | Yes |
| Elektriühendus | Angular connector |
| Elektriühendus, standardne | EN 175301-803-A |
| Elektriühendus, välimine/sisemine | Isane ja emane |
| Elektriühenduse kirjeldus | PG9 steel cable gland |
| Elektriühenduse suurus | Pg 9 |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Heakskiit | C UL US UL RecognizedCE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Impulss-vibrosummuti | No |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [max] | 185 °F |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 8 tükki |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [max] | 80 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [min] | 0 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°F] [max] | 176 °F |
| Kompens. temp. vahemik [°F] [min] | 32 °F |
| Kõrge maksimumide kärpimise tase | 22.40 |
| Korpuse standard IP | IP65 |
| Loputus, membraan | Ei |
| Madal maksimumide kärpimise tase | 3.60 |
| Material Description | Sensor MBS 5100-2021-J7DB04-4 |
| Mittelineaarsus BFSL ±FS [%] | 0.20 % RH |
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Product line | Sensing Solutions |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reageerimisaeg, max [ms] | 4 ms |
| Regul. 0-punkt ja mõõteulatus | Ei |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Rõhk sise/välis | Emane |
| Rõhuseade, viide | Absolute |
| Rõhuühendus, kirjeldus | Äärikuga |
| Rõhuühendus, standardne | ISO 228-1 |
| Rõhuühenduse mõõt | 1/4 |
| Rõhuühenduse tüüp | G |
| Rõhuvahemik [bar] [Max] | 10.00 bar |
| Rõhuvahemik [bar] [Min] | 0.00 bar |
| Rõhuvahemik [psi] [max] | 145.00 psi |
| Rõhuvahemik [psi] [min] | 0.00 psi |
| SCIPi kausta nr | 16d2efc6-64f3-4a4e-ae98-a3fd7ce0218d |
| SCIPi kausta tootenimi | AKS/MBS |
| Sisaldab akusid | No |
| Sisemiselt ohutu | Ei |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Max] | 85 °C |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Min] | -40 °C |
| Spetsifikatsiooni võti | MBS 5100-2021-J7DB04-4 |
| Täpsus, max +/- FS [%] | 0.30 % RH |
| Täpsus, tüüpiline +/- FS [%] | 0.1 % RH |
| Testsignaal | Kontakt 3 |
| Toitepinge [V] DC [max] | 32.00 V |
| Toitepinge [V] DC [min] | 9.00 V |
| Toote nimetus | Rõhusaatja |
| Toote tüüp | MBS 5100 |
| Tooterühm | Andurid |
| UL-klassifikatsioon | Yes |
| Ülerõhk, max [bar] | 60.0 bar |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Max] | 85 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Min] | -40 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [Max] | 185 °F |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Väljundsignaal | Current |
| Väljundsignaal [mA] [Max] | 20 mA |
| Väljundsignaal [mA] [min] | 4 mA |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.385 Kilogram |
| Netokaal | 0.335 Kilogram |
| Volume | 0.647 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424592608 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |