
Rõhusaatja, MBS 5100, 0 bar - 100 bar, 0 psi - 1450.38 psi
060N1079
Rõhuühenduse tüüp: G, Rõhuühenduse mõõt: 1/4, Spetsifikatsiooni võti: MBS 5100-3031-A9CB04-4
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: MBS 5100 / MBS 5150, MBS 5100 / MBS 5150, MBS 5100 / MBS 5150
060N1079
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| - üldine | Kontakt 2 |
| + toide | Kontakt 1 |
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-klassifikatsioon | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | Yes |
| Elektriühendus | Angular connector |
| Elektriühendus, standardne | EN 175301-803-A |
| Elektriühendus, välimine/sisemine | Isane ja emane |
| Elektriühenduse suurus | M20 |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Heakskiit | C UL US UL RecognizedCE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Impulss-vibrosummuti | No |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [max] | 185 °F |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 8 tükki |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [max] | 80 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [min] | 0 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°F] [max] | 176 °F |
| Kompens. temp. vahemik [°F] [min] | 32 °F |
| Kõrge maksimumide kärpimise tase | 22.40 |
| Korpuse standard IP | IP65 |
| Loputus, membraan | Ei |
| Madal maksimumide kärpimise tase | 3.60 |
| Material Description | DELETED Sensor MBS 5100-3031-A9CB04-4 |
| Mittelineaarsus BFSL ±FS [%] | 0.20 % RH |
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Product line | Sensing Solutions |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reageerimisaeg, max [ms] | 4 ms |
| Regul. 0-punkt ja mõõteulatus | Jah |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Rõhk sise/välis | Emane |
| Rõhuseade, viide | Sealed gauge |
| Rõhuühendus, standardne | ISO 228-1 |
| Rõhuühenduse mõõt | 1/4 |
| Rõhuühenduse tüüp | G |
| Rõhuvahemik [bar] [Max] | 100.00 bar |
| Rõhuvahemik [bar] [Min] | 0.00 bar |
| Rõhuvahemik [psi] [max] | 1450.38 psi |
| Rõhuvahemik [psi] [min] | 0.00 psi |
| SCIPi kausta nr | 16d2efc6-64f3-4a4e-ae98-a3fd7ce0218d |
| SCIPi kausta tootenimi | AKS/MBS |
| Sisaldab akusid | No |
| Sisemiselt ohutu | Ei |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Max] | 85 °C |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Min] | -40 °C |
| Spetsifikatsiooni võti | MBS 5100-3031-A9CB04-4 |
| Täpsus, max +/- FS [%] | 0.30 % RH |
| Täpsus, tüüpiline +/- FS [%] | 0.1 % RH |
| Testsignaal | Kontakt 3 |
| Toitepinge [V] DC [max] | 32.00 V |
| Toitepinge [V] DC [min] | 9.00 V |
| Toote nimetus | Rõhusaatja |
| Toote tüüp | MBS 5100 |
| Tooterühm | Andurid |
| UL-klassifikatsioon | Yes |
| Ülerõhk, max [bar] | 200.0 bar |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Max] | 85 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Min] | -40 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [Max] | 185 °F |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Väljundsignaal | Current |
| Väljundsignaal [mA] [Max] | 20 mA |
| Väljundsignaal [mA] [min] | 4 mA |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.46 Kilogram |
| Netokaal | 0.357 Kilogram |
| Volume | 0.489 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423063345 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |