
Rõhusaatja, DST P300, 0 bar - 5 bar, 0 psi - 72.5 psi
076G1032
Rõhuühenduse tüüp: NPT, Rõhuühenduse mõõt: 1/4-18, Spetsifikatsiooni võti: DST P300-1716-A1AC04-0
076G1032
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| - toide | Kontakt 2 |
| + toide | Kontakt 1 |
| + väljund | Kontakt 3 |
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| Elektriühendus | Angular connector |
| Elektriühendus, standardne | EN 175301-803-A |
| Elektriühendus, välimine/sisemine | Isane ja emane |
| Elektriühenduse suurus | Pg 9 |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Heakskiit | ATEXC UL US UL RecognizedCE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Impulss-vibrosummuti | No |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [max] | 257 °F |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 14 tükki |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [max] | 125 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [min] | -40 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°F] [max] | 257 °F |
| Kompens. temp. vahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Kõrge maksimumide kärpimise tase | 99.00 |
| Korpuse standard IP | IP65 |
| Loputus, membraan | Ei |
| Madal maksimumide kärpimise tase | 4.00 |
| Material Description | Sensor DST P300-1716-A1AC04-0 |
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Product line | Sensing Solutions |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reageerimisaeg, max [ms] | 2 ms |
| Rõhk sise/välis | Isane |
| Rõhuseade, viide | Gauge (relative) |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Rõhuühendus HEX [mm] | 27.0 mm |
| Rõhuühendus, standardne | ANSI/ASME B1.20.1 |
| Rõhuühenduse mõõt | 1/4-18 |
| Rõhuühenduse tüüp | NPT |
| Rõhuvahemik [bar] [Max] | 5.00 bar |
| Rõhuvahemik [bar] [Min] | 0.00 bar |
| Rõhuvahemik [psi] [max] | 72.50 psi |
| Rõhuvahemik [psi] [min] | 0.00 psi |
| SCIPi kausta nr | cad3914f-8db1-488c-b0ad-3a20ac1ebb41 |
| SCIPi kausta tootenimi | DST P300 |
| Sisaldab akusid | No |
| Sisemiselt ohutu | Ei |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Max] | 125 °C |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Min] | -40 °C |
| Spetsifikatsiooni võti | DST P300-1716-A1AC04-0 |
| Täpsus, max +/- FS [%] | 1.00 % RH |
| Täpsus, tüüpiline +/- FS [%] | 0.5 % RH |
| Toite proportsionaalsus [%] [max] | 90.0 % RH |
| Toite proportsionaalsus [%] [min] | 10.0 % RH |
| Toitepinge [V] DC [max] | 5.50 V |
| Toitepinge [V] DC [min] | 4.50 V |
| Toote nimetus | Rõhusaatja |
| Toote tüüp | DST P300 |
| Tooterühm | Andurid |
| Tõrkesignaali tase | 2.00 |
| UL-klassifikatsioon | Yes |
| Ülerõhk, max [bar] | 30.0 bar |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Max] | 85 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Min] | -40 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [Max] | 185 °F |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Väljundsignaal | Ratio metric |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.209 Kilogram |
| Netokaal | 0.157 Kilogram |
| Volume | 0.411 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162495391 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |