
Rõhusaatja, DST P300, 0 bar - 10.3 bar, 0 psi - 150 psi
076G1019
Elektriühendus: Bajonett, Rõhuühenduse tüüp: UNF, Rõhuühenduse mõõt: 9/16-18, Spetsifikatsiooni võti: DST P300-6026-G3CD16-3
076G1019
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| - üldine | Kontakt 2 |
| + toide | Kontakt 1 |
| + väljund | Kontakt 3 |
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| Elektriühendus | Bajonett |
| Elektriühendus, standardne | ISO 15170 |
| Elektriühendus, välimine/sisemine | Isane |
| Elektriühenduse kirjeldus | A3-3.1-AU Ø31- roheline |
| Elektriühenduse suurus | 3 kontakt-tikuga |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Heakskiit | ATEXC UL US UL RecognizedCE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Impulss-vibrosummuti | No |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [max] | 257 °F |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 20 tükki |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [max] | 100 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [min] | 0 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°F] [max] | 212 °F |
| Kompens. temp. vahemik [°F] [min] | 32 °F |
| Kõrge maksimumide kärpimise tase | 96.00 |
| Korpuse standard IP | IP67 |
| Loputus, membraan | Ei |
| Madal maksimumide kärpimise tase | 4.00 |
| Material Description | Sensor DST P300-6026-G3CD16-3 |
| Mittelineaarsus BFSL ±FS [%] | 0.20 % RH |
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Product line | Sensing Solutions |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reageerimisaeg, max [ms] | 4 ms |
| Regul. 0-punkt ja mõõteulatus | Ei |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Rõhk sise/välis | Isane |
| Rõhuseade, viide | Absolute |
| Rõhuühendus HEX [mm] | 32.0 mm |
| Rõhuühendus, standardne | ISO 11926 |
| Rõhuühenduse mõõt | 9/16-18 |
| Rõhuühenduse tüüp | UNF |
| Rõhuvahemik [bar] [Max] | 10.30 bar |
| Rõhuvahemik [bar] [Min] | 0.00 bar |
| Rõhuvahemik [psi] [max] | 150.00 psi |
| Rõhuvahemik [psi] [min] | 0.00 psi |
| SCIPi kausta nr | cad3914f-8db1-488c-b0ad-3a20ac1ebb41 |
| SCIPi kausta tootenimi | DST P300 |
| Sisaldab akusid | No |
| Sisemiselt ohutu | Ei |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Max] | 125 °C |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Min] | -40 °C |
| Spetsifikatsiooni võti | DST P300-6026-G3CD16-3 |
| Täpsus, max +/- FS [%] | 1.00 % RH |
| Täpsus, tüüpiline +/- FS [%] | 0.3 % RH |
| Toite proportsionaalsus [%] [max] | 90.0 % RH |
| Toite proportsionaalsus [%] [min] | 10.0 % RH |
| Toitepinge [V] DC [max] | 5.50 V |
| Toitepinge [V] DC [min] | 4.50 V |
| Toote nimetus | Rõhusaatja |
| Toote tüüp | DST P300 |
| Tooterühm | Andurid |
| UL-klassifikatsioon | Yes |
| Ülerõhk, max [psi] | 900 psi |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Max] | 125 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Min] | -40 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [Max] | 257 °F |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Väljundsignaal | Ratio metric |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.157 Kilogram |
| Netokaal | 0.116 Kilogram |
| Volume | 0.253 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424586089 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |