
Rõhusaatja, MBS 9200, -70 mbar - 70 mbar, -1.02 psi - 1.02 psi
064G5273
Elektriühendus: Kaabel, Rõhuühenduse tüüp: M, Rõhuühenduse mõõt: 14 x 1.5, Spetsifikatsiooni võti: MBS 9200-A316-A3FA09-1
064G5273
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| - üldine | Must |
| + toide | Punane |
| + väljund | Pruun |
| Baastemperatuur [°C] | 25 °C |
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | Yes |
| Elektriühendus | Kaabel |
| Elektriühendus, välimine/sisemine | Isane ja emane |
| Elektriühenduse kirjeldus | Varjestatud kaabel |
| Elektriühenduse suurus | 4 soonega |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Heakskiit | C UL US UL RecognizedCE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Hüsterees ja kordus ±FS[%] | 0.10 % RH |
| Impulss-vibrosummuti | No |
| Kaabli pikkus [m] | 2.000 m |
| Kaabli pikkus [tolli] | 79.00 in |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [max] | 212 °F |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [min] | -4 °F |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 8 tükki |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [max] | 80 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [min] | 0 °C |
| Korpuse standard IP | IP67 |
| Ladustamistemperatuurivahemik [°C] [max] | 125 °C |
| Ladustamistemperatuurivahemik [°C] [min] | -40 °C |
| Ladustamistemperatuurivahemik [°F] [max] | 257 °F |
| Ladustamistemperatuurivahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Material Description | Sensor MBS 9200-A316-A3FA09-1 |
| Mittelineaarsus BFSL ±FS [%] | 0.20 % RH |
| Paigaldusasendi viga 180° ±FS(%) juures | 0.50 % RH |
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Pressure range [mbar] [max] | 70.00 mbar |
| Pressure range [mbar] [min] | -70.00 mbar |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | Sensing Solutions |
| Purunemisrõhk [bar] | 50.0 bar |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rõhk sise/välis | Isane |
| Rõhuseade, viide | Gauge (relative) |
| Rõhuühendus HEX [mm] | 27.0 mm |
| Rõhuühendus, standardne | DIN 3852-E |
| Rõhuühenduse mõõt | 14 x 1.5 |
| Rõhuühenduse tüüp | M |
| Rõhuvahemik [psi] [max] | 1.02 psi |
| Rõhuvahemik [psi] [min] | -1.02 psi |
| SCIPi kausta nr | 16d2efc6-64f3-4a4e-ae98-a3fd7ce0218d |
| SCIPi kausta tootenimi | AKS/MBS |
| Sisaldab akusid | No |
| Sisemiselt ohutu | Ei |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Max] | 100 °C |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Min] | -20 °C |
| Spetsifikatsiooni võti | MBS 9200-A316-A3FA09-1 |
| Täpsus baastemperatuuril ±FS tüüp. [%] | 1.00 % RH |
| TEB, seespool, CTR ±FS [%] | 2.00 % RH |
| Toite proportsionaalsus [%] [max] | 90.0 % RH |
| Toite proportsionaalsus [%] [min] | 10.0 % RH |
| Toitepinge [V] DC [max] | 5.50 V |
| Toitepinge [V] DC [min] | 4.50 V |
| Toote nimetus | Rõhusaatja |
| Toote tüüp | MBS 9200 |
| Tooterühm | Andurid |
| UL-klassifikatsioon | Yes |
| Ülerõhk, max [bar] | 3.5 bar |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Max] | 85 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Min] | -30 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [Max] | 185 °F |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [min] | -22 °F |
| Väljundsignaal | Ratio metric |
| Vastupidavus P 10–90% FS-i juures | 10000000 |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.274 Kilogram |
| Netokaal | 0.245 Kilogram |
| Volume | 0.253 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162898581 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |