
Rõhusaatja, MBS 9200, 0 mbar - 250 mbar, 0 psi - 3.63 psi
064G5268
Elektriühendus: Bajonett, Rõhuühenduse tüüp: M, Rõhuühenduse mõõt: 14 x 1.5, Spetsifikatsiooni võti: MBS 9200-B516-G2CD14-1
064G5268
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| - üldine | Kontakt 2 |
| + toide | Kontakt 1 |
| + väljund | Kontakt 3 |
| Baastemperatuur [°C] | 25 °C |
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-klassifikatsioon | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | Yes |
| Elektriühendus | Bajonett |
| Elektriühendus, standardne | ISO 15170 |
| Elektriühendus, välimine/sisemine | Isane |
| Elektriühenduse kirjeldus | DIN 72585-A2-3.1-Au (REL) |
| Elektriühenduse suurus | 3 kontakt-tikuga |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Heakskiit | C UL US UL RecognizedCE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Hüsterees ja kordus ±FS[%] | 0.10 % RH |
| Impulss-vibrosummuti | No |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [max] | 212 °F |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [min] | -20 °F |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 20 tükki |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [max] | 80 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [min] | 0 °C |
| Korpuse standard IP | IP67 |
| Material Description | Sensor MBS 9200-B516-G2CD14-3 |
| Mittelineaarsus BFSL ±FS [%] | 0.20 % RH |
| Paigaldusasendi viga 180° ±FS(%) juures | 0.20 % RH |
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Pressure range [mbar] [max] | 250.00 mbar |
| Pressure range [mbar] [min] | 0.00 mbar |
| Product line | Sensing Solutions |
| Purunemisrõhk [bar] | 50.0 bar |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Reageerimisaeg, max [ms] | 1 ms |
| Rõhk sise/välis | Isane |
| Rõhuseade, viide | Gauge (relative) |
| Rõhuühendus HEX [mm] | 32.0 mm |
| Rõhuühendus, standardne | ISO 6149-2 |
| Rõhuühenduse mõõt | 14 x 1.5 |
| Rõhuühenduse tüüp | M |
| Rõhuvahemik [psi] [max] | 3.63 psi |
| Rõhuvahemik [psi] [min] | 0.00 psi |
| SCIPi kausta nr | 16d2efc6-64f3-4a4e-ae98-a3fd7ce0218d |
| SCIPi kausta tootenimi | AKS/MBS |
| Sisaldab akusid | No |
| Sisemiselt ohutu | Ei |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Max] | 100 °C |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Min] | -20 °C |
| Spetsifikatsiooni võti | MBS 9200-B516-G2CD14-1 |
| Täpsus baastemperatuuril ±FS tüüp. [%] | 0.50 % RH |
| TEB, seespool, CTR ±FS [%] | 1.50 % RH |
| Toite proportsionaalsus [%] [max] | 90.0 % RH |
| Toite proportsionaalsus [%] [min] | 10.0 % RH |
| Toitepinge [V] DC [max] | 5.50 V |
| Toitepinge [V] DC [min] | 4.50 V |
| Toote nimetus | Rõhusaatja |
| Toote tüüp | MBS 9200 |
| Tooterühm | Andurid |
| UL-klassifikatsioon | Yes |
| Ülerõhk, max [bar] | 3.5 bar |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Max] | 85 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Min] | -40 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [Max] | 185 °F |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Väljundsignaal | Ratio metric |
| Vastupidavus P 10–90% FS-i juures | 10000000 |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.159 Kilogram |
| Netokaal | 0.122 Kilogram |
| Volume | 0.253 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162442562 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |