
Rõhusaatja, MBS 9200, -125 mbar - 125 mbar, -1.81 psi - 1.81 psi
064G5266
Elektriühendus: Bajonett, Rõhuühenduse tüüp: UNF, Rõhuühenduse mõõt: 7/16-20, Spetsifikatsiooni võti: MBS 9200-U1-16G2-BD07-1
064G5266
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| - üldine | Kontakt 2 |
| + toide | Kontakt 1 |
| + väljund | Kontakt 3 |
| Baastemperatuur [°C] | 25 °C |
| Baastemperatuur [°F] | 77 °F |
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-klassifikatsioon | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | Yes |
| Elektriühendus | Bajonett |
| Elektriühendus, standardne | ISO 15170 |
| Elektriühendus, välimine/sisemine | Isane |
| Elektriühenduse kirjeldus | DIN 72585-A2-3.1-Au (REL) |
| Elektriühenduse suurus | 4 kontaktiga |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Heakskiit | C UL US UL RecognizedCE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Hüsterees ja kordus ±FS[%] | 0.10 % RH |
| Impulss-vibrosummuti | No |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [max] | 257 °F |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 20 tükki |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [max] | 105 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [min] | 25 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°F] [max] | 221 °F |
| Kompens. temp. vahemik [°F] [min] | 77 °F |
| Korpuse standard IP | IP67 |
| Material Description | Sensor MBS 9200-U116G2-BD07-1 |
| Mittelineaarsus BFSL ±FS [%] | 0.20 % RH |
| Paigaldusasendi viga 180° ±FS(%) juures | 0.20 % RH |
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Pressure range [mbar] [max] | 125.00 mbar |
| Pressure range [mbar] [min] | -125.00 mbar |
| Product line | Sensing Solutions |
| Purunemisrõhk [bar] | 50.0 bar |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reageerimisaeg, max [ms] | 1 ms |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Rõhk sise/välis | Isane |
| Rõhuseade, viide | Gauge (relative) |
| Rõhuühendus HEX [mm] | 27.0 mm |
| Rõhuühendus, standardne | SAE J1926-3 |
| Rõhuühenduse mõõt | 7/16-20 |
| Rõhuühenduse tüüp | UNF |
| Rõhuvahemik [psi] [max] | 1.81 psi |
| Rõhuvahemik [psi] [min] | -1.81 psi |
| SCIPi kausta nr | 16d2efc6-64f3-4a4e-ae98-a3fd7ce0218d |
| SCIPi kausta tootenimi | AKS/MBS |
| Sisaldab akusid | No |
| Sisemiselt ohutu | Ei |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Max] | 125 °C |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Min] | -20 °C |
| Spetsifikatsiooni võti | MBS 9200-U1-16G2-BD07-1 |
| Täpsus baastemperatuuril ±FS tüüp. [%] | 0.50 % RH |
| TEB, seespool, CTR ±FS [%] | 2.00 % RH |
| TEB, seespool, HTR ±FS [%] | 3.00 % RH |
| TEB, seespool, LTR ±FS [%] | 2.00 % RH |
| Toite proportsionaalsus [%] [max] | 90.0 % RH |
| Toite proportsionaalsus [%] [min] | 10.0 % RH |
| Toitepinge [V] DC [max] | 5.50 V |
| Toitepinge [V] DC [min] | 4.50 V |
| Toote nimetus | Rõhusaatja |
| Toote tüüp | MBS 9200 |
| Tooterühm | Andurid |
| Tõrkeseire nõue | Jah |
| UL-klassifikatsioon | Yes |
| Ülerõhk, max [bar] | 0.8 bar |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Max] | 125 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Min] | -40 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [Max] | 257 °F |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Väljundi piir Kõrge suhe [%] | 93.00 % RH |
| Väljundi piir Madal suhe [%] | 6.00 % RH |
| Väljundsignaal | Ratio metric |
| Vastupidavus P 10–90% FS-i juures | 10000000 |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.151 Kilogram |
| Netokaal | 0.125 Kilogram |
| Volume | 0.253 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162267998 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |