
Rõhusaatja, MBS 9200, 0 mbar - 124.5 mbar, 0 psi - 1.81 psi
064G5254
Elektriühendus: Bajonett, Rõhuühenduse tüüp: M, Rõhuühenduse mõõt: 14 x 1.5, Spetsifikatsiooni võti: MBS 9200-Q316-G2FA09-1
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: MBS 9200, MBS 9200, MBS 9200, MBS 9200, MBS 9200, MBS 9200
064G5254
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| - üldine | Kontakt 2 |
| + toide | Kontakt 1 |
| + väljund | Kontakt 3 |
| Baastemperatuur [°C] | 25 °C |
| Baastemperatuur [°F] | 77 °F |
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-klassifikatsioon | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | Yes |
| Elektriühendus | Bajonett |
| Elektriühendus, standardne | ISO 15170 |
| Elektriühendus, välimine/sisemine | Isane |
| Elektriühenduse kirjeldus | DIN 72585-A2-3.1-Au (REL) |
| Elektriühenduse suurus | 4 kontaktiga |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Heakskiit | C UL US UL RecognizedCE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Hüsterees ja kordus ±FS[%] | 0.10 % RH |
| Impulss-vibrosummuti | No |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [max] | 257 °F |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 20 tükki |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [max] | 105 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [min] | 25 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°F] [max] | 221 °F |
| Kompens. temp. vahemik [°F] [min] | 77 °F |
| Korpuse standard IP | IP67 |
| Material Description | Sensor MBS 9200-Q316-G2FA09-1 |
| Mittelineaarsus BFSL ±FS [%] | 0.20 % RH |
| Paigaldusasendi viga 180° ±FS(%) juures | 0.20 % RH |
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Pressure range [mbar] [max] | 124.50 mbar |
| Pressure range [mbar] [min] | 0.00 mbar |
| Product line | Sensing Solutions |
| Purunemisrõhk [bar] | 50.0 bar |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reageerimisaeg, max [ms] | 1 ms |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Rõhk sise/välis | Isane |
| Rõhuseade, viide | Gauge (relative) |
| Rõhuühendus HEX [mm] | 27.0 mm |
| Rõhuühendus, standardne | DIN 3852-E |
| Rõhuühenduse mõõt | 14 x 1.5 |
| Rõhuühenduse tüüp | M |
| Rõhuvahemik [psi] [max] | 1.81 psi |
| Rõhuvahemik [psi] [min] | 0.00 psi |
| SCIPi kausta nr | 16d2efc6-64f3-4a4e-ae98-a3fd7ce0218d |
| SCIPi kausta tootenimi | AKS/MBS |
| Sisaldab akusid | No |
| Sisemiselt ohutu | Ei |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Max] | 125 °C |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Min] | -20 °C |
| Spetsifikatsiooni võti | MBS 9200-Q316-G2FA09-1 |
| Täpsus baastemperatuuril ±FS tüüp. [%] | 0.50 % RH |
| TEB, seespool, CTR ±FS [%] | 2.00 % RH |
| TEB, seespool, HTR ±FS [%] | 3.00 % RH |
| TEB, seespool, LTR ±FS [%] | 2.00 % RH |
| Toite proportsionaalsus [%] [max] | 90.0 % RH |
| Toite proportsionaalsus [%] [min] | 10.0 % RH |
| Toitepinge [V] DC [max] | 5.50 V |
| Toitepinge [V] DC [min] | 4.50 V |
| Toote nimetus | Rõhusaatja |
| Toote tüüp | MBS 9200 |
| Tooterühm | Andurid |
| Tõrkeseire nõue | Jah |
| UL-klassifikatsioon | Yes |
| Ülerõhk, max [bar] | 0.8 bar |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Max] | 125 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Min] | -40 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [Max] | 257 °F |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Väljundi piir Kõrge suhe [%] | 93.00 % RH |
| Väljundi piir Madal suhe [%] | 6.00 % RH |
| Väljundsignaal | Ratio metric |
| Vastupidavus P 10–90% FS-i juures | 10000000 |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.14 Kilogram |
| Netokaal | 0.131 Kilogram |
| Volume | 0.253 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428549189 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |