
Rõhusaatja, MBS 9200, 0 mbar - 150 mbar, 0 psi - 2.18 psi
064G5227
Rõhuühenduse tüüp: M, Rõhuühenduse mõõt: 14 x 1.5, Spetsifikatsiooni võti: MBS 9200-B411-A1FA09-1
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: MBS 9200, MBS 9200, MBS 9200, MBS 9200, MBS 9200, MBS 9200
064G5227
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| - üldine | Kontakt 2 |
| + toide | Kontakt 1 |
| Baastemperatuur [°C] | 25 °C |
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-klassifikatsioon | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | Yes |
| Elektriühendus | Angular connector |
| Elektriühendus, standardne | EN 175301-803-A |
| Elektriühendus, välimine/sisemine | Isane |
| Elektriühenduse suurus | Pg 9 |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Heakskiit | C UL US UL RecognizedCE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Hüsterees ja kordus ±FS[%] | 0.10 % RH |
| Impulss-vibrosummuti | No |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 20 tükki |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [max] | 80 °C |
| Kompens. temp. vahemik [°C] [min] | 0 °C |
| Korpuse standard IP | IP65 |
| Ladustamistemperatuurivahemik [°C] [max] | 125 °C |
| Ladustamistemperatuurivahemik [°C] [min] | -40 °C |
| Ladustamistemperatuurivahemik [°F] [max] | 257 °F |
| Ladustamistemperatuurivahemik [°F] [min] | -40 °F |
| Material Description | DELETED Sensor MBS 9200-B411-A1FA09-1 |
| Mittelineaarsus BFSL ±FS [%] | 0.20 % RH |
| Paigaldusasendi viga 180° ±FS(%) juures | 0.35 % RH |
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Pressure range [mbar] [max] | 150.00 mbar |
| Pressure range [mbar] [min] | 0.00 mbar |
| Product line | Sensing Solutions |
| Purunemisrõhk [bar] | 50.0 bar |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rõhk sise/välis | Isane |
| Rõhuseade, viide | Gauge (relative) |
| Rõhuühendus HEX [mm] | 27.0 mm |
| Rõhuühendus, standardne | ISO 6149-2 |
| Rõhuühenduse mõõt | 14 x 1.5 |
| Rõhuühenduse tüüp | M |
| Rõhuvahemik [psi] [max] | 2.18 psi |
| Rõhuvahemik [psi] [min] | 0.00 psi |
| SCIPi kausta nr | 16d2efc6-64f3-4a4e-ae98-a3fd7ce0218d |
| SCIPi kausta tootenimi | AKS/MBS |
| Sisaldab akusid | No |
| Sisemiselt ohutu | Ei |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Max] | 125 °C |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Min] | -20 °C |
| Soovit. paigaldamise pingutusmoment [Nm] | 25 Nm |
| Spetsifikatsiooni võti | MBS 9200-B411-A1FA09-1 |
| Täpsus baastemperatuuril ±FS tüüp. [%] | 0.50 % RH |
| TEB, seespool, CTR ±FS [%] | 1.50 % RH |
| Toitepinge [V] DC [max] | 32.00 V |
| Toitepinge [V] DC [min] | 9.00 V |
| Toote nimetus | Rõhusaatja |
| Toote tüüp | MBS 9200 |
| Tooterühm | Andurid |
| UL-klassifikatsioon | Yes |
| Ülerõhk, max [bar] | 3.5 bar |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Max] | 100 °C |
| Välisõhu temperatuurivahemik [°C] [Min] | -25 °C |
| Väljundsignaal | Current |
| Väljundsignaal [mA] [Max] | 20 mA |
| Väljundsignaal [mA] [min] | 4 mA |
| Vastupidavus P 10–90% FS-i juures | 10000000 |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.166 Kilogram |
| Netokaal | 0.162 Kilogram |
| Volume | 0.251 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428907033 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |