
AFQM, PN 16, DN 150, Vooluhulk [m³/h]: 30 - 220, Äärik, Paigaldusversioon: vaba
003G6067
AFQM PN16 150/280 /0,5 äärik peale-/tagasivool
003G6067
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Alternatiivne soojuskandja | Vesi-glükool kuni 30% |
| Avade arv | 2 |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferentsiaalrõhu vahemik [bar] [Max] | 12.00 bar |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Funktsioon | Vooluhulgaregulaator koos sisseehitatud reguleerventiiliga |
| Funktsioon VSP - P | Ei |
| Funktsioon VSP - Q | Ei |
| Funktsioon VSP - T | Ei |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes with exemptions |
| Käik [mm] | 20.00 mm |
| Kavitatsioonitegur | 0.30 |
| Kavitatsioonitegur 100% | 0.27 |
| Kavitatsioonitegur 25% | 0.30 |
| Kavitatsioonitegur 50% | 0.34 |
| Kavitatsioonitegur 75% | 0.45 |
| Kirjeldus | AFQM PN16 150/280 /0,5 äärik peale-/tagasivool |
| Kvs-väärtused [m³/h] | 280.00 m³/h |
| Läbimõõt [mm] | 150 mm |
| Lekkekadu [% Kvs] | 0.01 |
| Lubatud soojuskandja | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | AFQM PN16 150/280 /0,5 flange flow/ret |
| Nimirõhk [bar] | 16 bar |
| Paigaldusversioon | vaba |
| PN alternatiivne VSP | 10 |
| Product line | 08 |
| Rakendus | Kaugküte |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Rõhuklass | PN 16 |
| Rõhuregulaator | Ei |
| Rõhutasandussüsteemi reguleerventiili sisu | Kolb |
| SCIPi kausta nr | b7b59542-4217-4c5c-96a5-552807d72d74 |
| SCIPi kausta tootenimi | AFQM DN65-400 |
| Seadistuse tüüp | None |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja pH [Max] | 10 |
| Soojuskandja pH [Min] | 7 |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Max] | 150 °C |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Min] | 2 °C |
| Spindli asend | Normaalselt avatud |
| Täituri membraani materjal | EPDM (elastne, kiudmaterjaliga tugevdatud) |
| Täituri suurus [cm2] | 250 cm² |
| Tihendi CV materjal | EPDM |
| Tihendi DP materjal | EPDM |
| Toote tüüp | AFQM |
| Tooterühm | Rõhu- ja vooluhulgaregulaatorid |
| Ühenduse tüüp | Äärik |
| Ventiili koonuse CV materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili koonuse DP materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili korpuse materjal | Hallmalm EN-GJL-250 (GG-25) |
| Ventiili pesa materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili suurus | DN 150 |
| Vooluhulga piiramine | Jah |
| Vooluhulga reguleerimine | Jah |
| Vooluhulgapiiriku dif.rõhk - dpb [bar] | 0.50 bar |
| Vooluhulk [m³/h] | 220.00 m³/h |
| Vooluhulk [m3/h] [Max] | 220.00 m³/h |
| Vooluhulk [m3/h] [Min] | 30.00 m³/h |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 165.5 Kilogram |
| Netokaal | 151 Kilogram |
| Volume | 686.08 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104501437 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |