
AFQM, PN 16, DN 100, Vooluhulk [m³/h]: 12.6 - 76, Äärik, Paigaldusversioon: vaba
003G6065
AFQM PN16 100/125 /0,5 äärik peale-/tagasivool
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: AFQM / AFQM 6
003G6065
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Alternatiivne soojuskandja | Vesi-glükool kuni 30% |
| Avade arv | 2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferentsiaalrõhu vahemik [bar] [Max] | 15.00 bar |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Funktsioon | Vooluhulgaregulaator koos sisseehitatud reguleerventiiliga |
| Funktsioon VSP - P | Ei |
| Funktsioon VSP - Q | Ei |
| Funktsioon VSP - T | Ei |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Käik [mm] | 20.00 mm |
| Kavitatsioonitegur | 0.35 |
| Kavitatsioonitegur 100% | 0.31 |
| Kavitatsioonitegur 25% | 0.35 |
| Kavitatsioonitegur 50% | 0.38 |
| Kavitatsioonitegur 75% | 0.42 |
| Kirjeldus | AFQM PN16 100/125 /0,5 äärik peale-/tagasivool |
| Kvs-väärtused [m³/h] | 125.00 m³/h |
| Läbimõõt [mm] | 100 mm |
| Lekkekadu [% Kvs] | 0.01 |
| Lubatud soojuskandja | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | AFQM PN16 100/125 /0,5 flange flow/ret |
| Nimirõhk [bar] | 16 bar |
| Paigaldusversioon | vaba |
| PN alternatiivne VSP | 10 |
| Product line | 08 |
| Rakendus | Kaugküte |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rõhuklass | PN 16 |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Rõhuregulaator | Ei |
| Rõhutasandussüsteemi reguleerventiili sisu | Sülfoonid (roostevaba teras, mat. nr 1.4571) |
| Seadistuse tüüp | None |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja pH [Max] | 10 |
| Soojuskandja pH [Min] | 7 |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Max] | 150 °C |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Min] | 2 °C |
| Spindli asend | Normaalselt avatud |
| Täituri membraani materjal | EPDM (elastne, kiudmaterjaliga tugevdatud) |
| Täituri suurus [cm2] | 250 cm² |
| Tihendi CV materjal | EPDM |
| Tihendi DP materjal | EPDM |
| Toote tüüp | AFQM |
| Tooterühm | Rõhu- ja vooluhulgaregulaatorid |
| Ühenduse suurus | DN 100 |
| Ühenduse tüüp | Äärik |
| Ventiili koonuse CV materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4404 |
| Ventiili koonuse DP materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4404 |
| Ventiili korpuse materjal | Hallmalm EN-GJL-250 (GG-25) |
| Ventiili pesa materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili suurus | DN 100 |
| Vooluhulga piiramine | Jah |
| Vooluhulga reguleerimine | Jah |
| Vooluhulgapiiriku dif.rõhk - dpb [bar] | 0.50 bar |
| Vooluhulk [m³/h] | 76.00 m³/h |
| Vooluhulk [m3/h] [Max] | 76.00 m³/h |
| Vooluhulk [m3/h] [Min] | 12.60 m³/h |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 110 Kilogram |
| Netokaal | 110 Kilogram |
| Volume | 508.8 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104501444 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |