
AFQM-W KF2, PN 40, DN 80, Vooluhulk [m³/h]: 4 - 40, Äärik, Paigaldusversioon: vaba
003G1101
AFQM-W KF2 PN40 80/80 /0,2 äärik peale-/tagasivool
003G1101
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Alternatiivne soojuskandja | Vesi-glükool kuni 30% |
| Avade arv | 2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferentsiaalrõhu vahemik [bar] [Max] | 20.00 bar |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Funktsioon | Vooluhulgaregulaator koos sisseehitatud reguleerventiiliga |
| Funktsioon VSP - P | Ei |
| Funktsioon VSP - Q | Ei |
| Funktsioon VSP - T | Ei |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Käik [mm] | 18.00 mm |
| Kavitatsioonitegur | 0.40 |
| Kirjeldus | AFQM-W KF2 PN40 80/80 /0,2 äärik peale-/tagasivool |
| Kvs-väärtused [m³/h] | 80.00 m³/h |
| Läbimõõt [mm] | 80 mm |
| Lekkekadu [% Kvs] | 0.01 |
| Lubatud soojuskandja | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | AFQM-W KF2 PN40 80/80 /0,2 fla flow/ret |
| Nimirõhk [bar] | 40 bar |
| Paigaldusversioon | vaba |
| PN alternatiivne VSP | 25 |
| Product line | 08 |
| Rakendus | Kaugküte |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Rõhuklass | PN 40 |
| Rõhuregulaator | Ei |
| SCIPi kausta nr | e3d520be-f3af-462f-ae6c-c1f1d9334b6b |
| SCIPi kausta tootenimi | AFQM-W KF2 PN40 |
| Seadistuse tüüp | None |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja pH [Max] | 10 |
| Soojuskandja pH [Min] | 7 |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Max] | 150 °C |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Min] | 2 °C |
| Spindli asend | Normaalselt avatud |
| Täituri suurus [cm2] | 250 cm² |
| Toote tüüp | AFQM-W KF2 |
| Tooterühm | Rõhu- ja vooluhulgaregulaatorid |
| Ühenduse suurus | DN 80 |
| Ühenduse tüüp | Äärik |
| Ventiili koonuse DP materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4404 |
| Ventiili korpuse materjal | Valuteras GP240GH (GS-C 25) |
| Ventiili suurus | DN 80 |
| Vooluhulga piiramine | Jah |
| Vooluhulga reguleerimine | Jah |
| Vooluhulgapiiriku dif.rõhk - dpb [bar] | 0.20 bar |
| Vooluhulk [m³/h] | 40.00 m³/h |
| Vooluhulk [m3/h] [Max] | 40.00 m³/h |
| Vooluhulk [m3/h] [Min] | 4.00 m³/h |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 87 Kilogram |
| Netokaal | 87 Kilogram |
| Volume | 441.6 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421809150 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |