
AVP-F, PN 25, DN 20, 6.3 m³/h, 0.2 bar - 0.2 bar, Väliskeere, G 1 A
003H6302
AVP-F PN25 20/6,3 0,2 keere tagasivool
003H6302
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Alternatiivne soojuskandja | Vesi-glükool kuni 30% |
| Avade arv | 2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferentsiaalrõhu seadeväärtus [bar] [Max] | 0.20 bar |
| Diferentsiaalrõhu seadeväärtus [bar] [Min] | 0.20 bar |
| Diferentsiaalrõhu vahemik [bar] [Max] | 20.00 bar |
| ELi RoHS-vastavus | Out of scope |
| Funktsioon | Dif.rõhu regulaator |
| Funktsioon VSP - P | Jah |
| Funktsioon VSP - Q | Ei |
| Funktsioon VSP - T | Ei |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Kavitatsioonitegur | 0.60 |
| Kavitatsioonitegur 100% | 0.41 |
| Kavitatsioonitegur 25% | 0.69 |
| Kavitatsioonitegur 50% | 0.62 |
| Kavitatsioonitegur 75% | 0.60 |
| Kirjeldus | AVP-F PN25 20/6,3 0,2 keere tagasivool |
| Kvs-väärtused [m³/h] | 6.30 m³/h |
| Läbimõõt [mm] | 20 mm |
| Lekkekadu [% Kvs] | 0.02 |
| Lubatud soojuskandja | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | AVP-F PN25 20/6,3 0,2 thread return |
| Nimirõhk [bar] | 25 bar |
| Paigaldusversioon | Tagasivool |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| PN alternatiivne VSP | 0 |
| Product line | 08 |
| Rakendus | Kaugküte |
| Rõhuklass | PN 25 |
| Rõhuregulaator | Diferentsiaalrõhu regulaator |
| Seadistuse tüüp | Fixed |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja pH [Max] | 10 |
| Soojuskandja pH [Min] | 7 |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Max] | 150 °C |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Min] | 2 °C |
| Spindli asend | Normaalselt avatud |
| Täituri membraani materjal | EPDM |
| Tihendi DP materjal | EPDM |
| Toote tüüp | AVP-F |
| Tooterühm | Rõhu- ja vooluhulgaregulaatorid |
| Ühenduse suurus | G 1 A |
| Ühenduse tüüp | Väliskeere |
| Ventiili koonuse DP materjal | Tsingikaokindel messing CuZn36Pb2As |
| Ventiili korpuse materjal | Punane pronks CuSn5ZnPb (Rg5) |
| Ventiili pesa materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4571 |
| Ventiili suurus | DN 20 |
| Vooluhulga piiramine | Ei |
| Vooluhulga reguleerimine | Ei |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 2.786 Kilogram |
| Netokaal | 2.786 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 5.853 Liter |
| EAN/UPC | 5702421538418 |