
HPBV, Nimirõhk [bar]: 16, 40 mm, 1 bar - 3 bar
003H6007
High pressure by-pass valve
003H6007
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes with exemptions |
| Kirjeldus | High pressure by-pass valve |
| Läbimõõt [mm] | 40 mm |
| Material Description | C4C HPBV High DP bypass valve DN40 |
| Nimirõhk [bar] | 16 bar |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | 08 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rõhu seadevahemik [bar] [Max] | 3.00 bar |
| Rõhu seadevahemik [bar] [Min] | 1.00 bar |
| SCIPi kausta nr | 96ca0d96-053f-402a-aeb3-e881573a74ac |
| Sisaldab akusid | No |
| Toote tüüp | HPBV |
| Tooterühm | Rõhu- ja vooluhulgaregulaatorid |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 1.3 Kilogram |
| Netokaal | 1.27 Kilogram |
| Volume | 1.445 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162277591 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |