
VFQ 221, PN 25, DN 200, 650 m³/h, Äärik
065B5612
065B5612
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Alternatiivne soojuskandja | Vesi-glükool kuni 30% |
| Avade arv | 2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferentsiaalrõhu vahemik [bar] [Max] | 10.00 bar |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Kavitatsioonitegur | 0.35 |
| Kavitatsioonitegur 100% | 0.32 |
| Kavitatsioonitegur 25% | 0.59 |
| Kavitatsioonitegur 50% | 0.50 |
| Kavitatsioonitegur 75% | 0.38 |
| Kvs-väärtused [m³/h] | 650.00 m³/h |
| Läbimõõt [mm] | 200 mm |
| Leke ava kaudu, maks. [% Kvs] | 0.05 |
| Lekkekadu [% Kvs] | 0.05 |
| Lubatud soojuskandja | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | VFQ221 PN25 200/650 2-way flange flow/re |
| Nimirõhk [bar] | 25 bar |
| Paigaldusversioon | vaba |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | 08 |
| Rakendus | Kaugküte ja -jahutus |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rõhuklass | PN 25 |
| Rõhutasandussüsteem | Chamber |
| Soojuskandja pH [Max] | 10 |
| Soojuskandja pH [Min] | 7 |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Max] | 150 °C |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Min] | 2 °C |
| Tihendi DP materjal | EPDM |
| Töörõhk [bar] [Max] | 25 bar |
| Toote tüüp | VFQ 221 |
| Tooterühm | Rõhu- ja vooluhulgaregulaatorid |
| Ühenduse tüüp | Äärik |
| Ventiili koonuse DP materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili koonuse materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili korpuse materjal | Kõrgtugev malm EN-GJS-400-18-LT (GGG 40.3) |
| Ventiili pesa DP materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili pesa materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili suurus | DN 200 |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 273 Kilogram |
| Netokaal | 248 Kilogram |
| Volume | 637.44 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162398739 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |