
Termostaadid, ECtemp Next Plus HW, Anduri tüüp: NTC
088L0127
Ekraani tüüp: LCD
088L0127
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| 1 primaarpooluse kaal kg | 0.001 |
| 1 primaarpooluse kogukaal kg | 0.001 |
| Aku kogus | 1 |
| Aku tüüp või nimi | Coin battery Manganese Lithium (CR1220) |
| Anduri määramispunkt [Ohm/°C] | 15kΩ / 25°C |
| Anduri tüüp | NTC |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| EEE-klassifikatsioon | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Ekraani tüüp | LCD |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | Yes |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Garantii [Year] | 2 |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Induktiivkoormus | cos φ= 0.3 max 1A |
| Kaal aku kohta | 1 g |
| Kirjeldus | ECtemp Next Plus HW |
| Kõrgus [mm] | 86 mm |
| Kuva (jah/ei) | Jah |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 60 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -10 °C |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Material Description | ECtemp Next Plus HW |
| Product line | 21 |
| Rakendus | Floor heating |
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Reguleerimise tüüp | Hüsterees |
| Releelüliti | 1 poolus |
| Sisaldab akusid | Yes |
| Sügavus [mm] | 16 mm |
| Takistuslik koormus [A] | 16 A |
| Temperatuuri piiraja [°C] [Max] | 65 °C |
| Temperatuuri piiraja [°C] [Min] | 35 °C |
| Termostaadi IP klass | 30 |
| Toitepinge [V] AC | 230 V |
| Toitepinge [V] AC [max] | 250 V |
| Toitepinge [V] AC [min] | 85 V |
| Toote kirjeldus | ECtemp Next Plus HW |
| Toote tüüp | ECtemp Next Plus |
| Tooterühm | Termostaadid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Värv | Valge RAL 9010 |
| Warranty type | 2-year product warranty |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.188 Kilogram |
| Netokaal | 0.188 Kilogram |
| Volume | 0.626 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466243824 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |