
ECtemp ECO Heat
088L0451
ECtemp ECO Heat, white
088L0451
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Anduri tüüp | Ruum + põrand |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DIN paigaldus | Ei |
| Ekraani tüüp | LED |
| Element IP Class | 20 |
| Garantii [Year] | 2 |
| Kirjeldus | ECtemp ECO Heat, white |
| Kõrgus [mm] | 86 mm |
| Külmumiskaitse [°C] | 5 °C |
| Kuva (jah/ei) | Jah |
| Laius [mm] | 86.00 mm |
| Material Description | ECtemp ECO Heat, white |
| Product line | 21 |
| Rakendus | Floor heating |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Reguleerimise tüüp | Hüsterees |
| Sisaldab akusid | No |
| Sobiva välisanduri tüüp | Jah |
| Takistuslik koormus [A] | 16 |
| Termostaadi IP klass | 20 |
| Toitepinge [V] AC | 230 V |
| Toitepinge [V] AC [max] | 250 V |
| Toitepinge [V] AC [min] | 85 V |
| Toote tüüp | ECtemp ECO Heat |
| Tooterühm | Termostaadid |
| Ühilduv raamisüsteem | Ei |
| Värv | Valge |
| Warranty type | 2-year product warranty |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 251 Gram |
| Netokaal | 204 Gram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 0.595 Liter |
| EAN/UPC | 5703466252161 |