
Termostaadid, ECtemp 532, Anduri tüüp: Ruum + põrand
088L0035
Temperatuur - põrand [°C]: 5 - 35, Ekraani tüüp: DISPLEITA
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: ECtemp 530, ECtemp 531 ECtemp 532
088L0035
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| 2-pooluseline lüliti | Ei |
| Anduri määramispunkt [Ohm/°C] | 15kΩ / 25°C |
| Anduri tüüp | Ruum + põrand |
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DIN paigaldus | Ei |
| EEE-klassifikatsioon | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Ekraani tüüp | DISPLEITA |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | Yes |
| Element IP Class | 31 |
| Energiatarve ooterežiimil [W] [Max] | 0.25 W |
| Garantii [Year] | 2 |
| Heakskiit | CE |
| Hüsterees (+/-) | 0.40 |
| Indikaatori tüüp | LED |
| Induktiivkoormus | cos φ= 0.3 max 1A |
| Kirjeldus | ECtemp 532 |
| Kõrgus [mm] | 85 mm |
| Külmumiskaitse [°C] | 5 °C |
| Kuuli survekatse temperatuur [°C] | 75 °C |
| Kuva (jah/ei) | Ei |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 65 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| Laius [mm] | 85.00 mm |
| Material Description | EFET 532, WE ELKO |
| Pakendi kõrgus [mm] | 85 mm |
| Pakendi laius [mm] | 95 mm |
| Pakendi sügavus [mm] | 140 mm |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | 21 |
| Rakendus | Floor heating |
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Reguleerimise tüüp | Hüsterees |
| Releelüliti | 2 pooluseline |
| Saastatuse aste | 2 |
| Sertifitseerimisettevõte | NEMKO |
| Sisaldab akusid | No |
| Sügavus [mm] | 36 mm |
| Takistuslik koormus [A] | 15 A |
| Temperatuur - põrand [°C] [Max] | 50 °C |
| Temperatuur - põrand [°C] [Min] | 20 °C |
| Temperatuur - põrand [°C] [Max] | 35 °C |
| Temperatuur - põrand [°C] [Min] | 5 °C |
| Terminali kaabli suurus max [mm²] | 2 x 2.5 |
| Toitepinge [V] AC | 230 V |
| Toitepinge [V] AC [max] | 240 V |
| Toitepinge [V] AC [min] | 220 V |
| Toote kirjeldus | ECtemp 532 |
| Toote tüüp | ECtemp 53x seeria |
| Tooterühm | Termostaadid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Max] | 30 °C |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Min] | -10 °C |
| UNSPSC-KOOD | 41112209 |
| Vahemikusäte | 5 - 35ºC |
| Värv | Valge RAL 9010 |
| Warranty type | 2-year product warranty |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.24 Kilogram |
| Netokaal | 0.21 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 0.761 Liter |
| EAN/UPC | 5703466129005 |