
Termostaadid, ECtemp 440, 5 °C - 35 °C
088L0464
Temperatuuri seadevahemik [°C]: 5 - 35, Ekraani tüüp: LCD
088L0464
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| 1 primaarpooluse kaal kg | 0.001 |
| 1 primaarpooluse kogukaal kg | 0.001 |
| Aku kogus | 1 |
| Aku tüüp või nimi | Coin battery Manganese Lithium (CR1220) |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DIN paigaldus | Ei |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | Yes |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | ECtemp 440, no sensor CN |
| Kõrgus [mm] | 86 mm |
| Kuva (jah/ei) | Jah |
| Material Description | C4C ECtemp 440, no sensor CN |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | 21 |
| Rakendus | Floor heating |
| Sisaldab akusid | Yes |
| Sügavus [mm] | 13 mm |
| Temperatuur - põrand [°C] [Max] | 45 °C |
| Temperatuur - põrand [°C] [Min] | 5 °C |
| Temperatuuri seadevahemik [°C] [Max] | 35 °C |
| Temperatuuri seadevahemik [°C] [Min] | 5 °C |
| Termostaadi IP klass | 30 |
| Toote tüüp | ECtemp 440 |
| Tooterühm | Termostaadid |
| UL-klassifikatsioon | Out of scope |
| Värv | Valge RAL 9010 |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.357 Kilogram |
| Netokaal | 0.271 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 0.001 Cubic meter |
| EAN/UPC | 5715162228814 |