
Termostaadid, Anduri tüüp: Ruum + põrand
088L0032
Temperatuur - põrand [°C]: 5 - 35, Ekraani tüüp: DISPLEITA
088L0032
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| 2-pooluseline lüliti | Ei |
| Anduri määramispunkt [Ohm/°C] | 15kΩ / 25°C |
| Anduri tüüp | Ruum + põrand |
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DIN paigaldus | Ei |
| EEE-klassifikatsioon | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Ekraani tüüp | DISPLEITA |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | Yes |
| Element IP Class | 30 |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Energiatarve ooterežiimil [W] [Max] | 5.00 W |
| Garantii [Year] | 2 |
| Heakskiit | CE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Hüsterees (+/-) | 0.20 |
| Indikaatori tüüp | LED |
| Induktiivkoormus | cos φ= 0.3 max 1A |
| Kirjeldus | ECtemp 132 |
| Kõrgus [mm] | 82 mm |
| Külmumiskaitse [°C] | 5 °C |
| Kuuli survekatse temperatuur [°C] | 75 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 65 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| Laius [mm] | 82.00 mm |
| Material Description | EFET-132 PW WE sensor cable 3m 15KOHM |
| Pakendi kõrgus [mm] | 93 mm |
| Pakendi laius [mm] | 89 mm |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pakendi sügavus [mm] | 90 mm |
| Product line | 21 |
| Rakendus | Floor heating |
| Reguleerimise tüüp | Hüsterees |
| Releelüliti | 1 poolus |
| Saastatuse aste | 2 |
| Sertifitseerimisettevõte | NEMKO |
| Sisaldab akusid | No |
| Sügavus [mm] | 36 mm |
| Takistuslik koormus [A] | 16 A |
| Temperatuur - põrand [°C] [Max] | 50 °C |
| Temperatuur - põrand [°C] [Min] | 20 °C |
| Temperatuur - põrand [°C] [Max] | 35 °C |
| Temperatuur - põrand [°C] [Min] | 5 °C |
| Terminali kaabli suurus max [mm²] | 2 x 2.5 |
| Toitepinge [V] AC | 230 V |
| Toitepinge [V] AC [max] | 240 V |
| Toitepinge [V] AC [min] | 220 V |
| Toote kirjeldus | ECtemp 132 |
| Toote tüüp | ECtemp 13x seeria |
| Tooterühm | Termostaadid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Max] | 30 °C |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Min] | 0 °C |
| UNSPSC-KOOD | 41112209 |
| Vahemikusäte | 0 - 6 |
| Värv | Valge RAL 9010 |
| Warranty type | 2-year product warranty |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.186 Kilogram |
| Netokaal | 0.186 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 0.745 Liter |
| EAN/UPC | 5703466126738 |