
Reflect isolatsiooniplaadid 100 plaati 50m²
088L0097
Application: Floor heating
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: ECcell
Soovitatav asendamine: 140F1132
088L0097
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ELi RoHS-vastavus | Out of scope |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Kirjeldus | Reflect isolatsiooniplaadid 100 plaati 50m² |
| Laius [mm] | 50.00 mm |
| Material Description | Danfoss Reflect 50m² 100 plates |
| Pakendi kõrgus [mm] | 1300 mm |
| Pakendi laius [mm] | 800 mm |
| Pakendi sügavus [mm] | 1200 mm |
| Pikkus [m] | 1.00 m |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | 21 |
| Rakendus | Floor heating |
| Sisaldab akusid | No |
| Tihedus [mm] | 13.00 mm |
| Toote tüüp | ECcell |
| Töötemperatuur [°C] [Max] | 80 °C |
| Tooterühm | Teised küttetooted |
| UL-klassifikatsioon | No |
| UNSPSC-KOOD | 30141500 |
| Warranty type | 10-year product warranty |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 174.4 Kilogram |
| Netokaal | 135 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 1440 Liter |
| EAN/UPC | 5703466173589 |