
Reflect isolatsiooniplaadid 4 plaati 2m²
088L0077
Application: Floor heating
088L0077
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ELi RoHS-vastavus | Out of scope |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Kirjeldus | Reflect isolatsiooniplaadid 4 plaati 2m² |
| Laius [mm] | 50.00 mm |
| Material Description | Reflect insulation plates 4 plates 2m² |
| Pakendi kõrgus [mm] | 50 mm |
| Pakendi laius [mm] | 520 mm |
| Pakendi sügavus [mm] | 1175 mm |
| Pikkus [m] | 1.00 m |
| Product line | 21 |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Rakendus | Floor heating |
| Sisaldab akusid | No |
| Tihedus [mm] | 13.0 mm |
| Toote kirjeldus | Reflect isolatsiooniplaadid 4 |
| Toote tüüp | ECcell |
| Töötemperatuur [°C] [Max] | 80 °C |
| Tooterühm | Teised küttetooted |
| UL-klassifikatsioon | No |
| UNSPSC-KOOD | 30141500 |
| Warranty type | 10-year product warranty |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 7.2 Kilogram |
| Netokaal | 7 Kilogram |
| Volume | 30.55 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466228111 |
| Proposition 65 | Cancer |