
Reflect isolatsiooniplaadid 10 plaati 5m²
088L0076
Application: Floor heating
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: ECcell
Soovitatav asendamine: 140F1130
088L0076
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ELi RoHS-vastavus | Out of scope |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Kirjeldus | Reflect isolatsiooniplaadid 10 plaati 5m² |
| Laius [mm] | 50.00 mm |
| Material Description | Reflect insulation plates 10 plts 5m² |
| Pakendi kõrgus [mm] | 1300 mm |
| Pakendi laius [mm] | 800 mm |
| Pakendi sügavus [mm] | 1200 mm |
| Pikkus [m] | 1.00 m |
| Product line | 21 |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Rakendus | Floor heating |
| Sisaldab akusid | No |
| Tihedus [mm] | 13.00 mm |
| Toote kirjeldus | Reflect isolatsiooniplaadid10 |
| Toote tüüp | ECcell |
| Töötemperatuur [°C] [Max] | 80 °C |
| Tooterühm | Teised küttetooted |
| UL-klassifikatsioon | No |
| UNSPSC-KOOD | 30141500 |
| Warranty type | 10-year product warranty |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 11.8 Kilogram |
| Netokaal | 11.7 Kilogram |
| Volume | 85.54 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466228104 |
| Proposition 65 | Cancer |