
Küttematid, Veria QM 150, 3.00 m², Toitepinge [V] AC: 230, 450 W
189B0166
Veria QM 150 450W 230V 3m², 2C GLO
189B0166
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | Yes |
| Deformatsioonitugevus [N] | 600 N |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrijuhi isolatsioon | FEP |
| Element IP Class | IPX7 |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Garantii [Year] | 12 |
| Heakskiit | CE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Katmispind [m²] | 3.00 m² |
| Kirjeldus | Veria QM 150 450W 230V 3m², 2C GLO |
| Küttevõimsus [W] | 450 W |
| Material Description | Veria Quickmat 150 450W, 230V 0,5 x 6M, |
| Mati laius [m] | 0.5 m |
| Mati pikkus [m] | 6.00 m |
| Product line | 21 |
| Rakendus | Floor heating |
| REACHi kandidaatainete loend | No |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Sisaldab akusid | No |
| Tihedus [mm] | 3.50 mm |
| Toitejuhe | Jah |
| Toitejuhtme arv | 1 |
| Toitejuhtme pikkus [m] | 2.3 m |
| Toitejuhtme soonte arv | 1 |
| Toitejuhtme suurus [mm²] | 1.0 mm² |
| Toitejuhtme tüüp | DTWB |
| Toitepinge [V] AC | 230 V |
| Tõmbetugevus [N] | 120 N |
| Toote tüüp | Veria QM 150 |
| Töötemperatuur [°C] [Max] | 120 °C |
| Tooterühm | Küttematid |
| UL-klassifikatsioon | Out of scope |
| UNSPSC-KOOD | 40101830 |
| Väliskest | PVDF |
| Väliskesta värv | kollane |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 1.873 Kilogram |
| Netokaal | 1.854 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 22.739 Liter |
| EAN/UPC | 5703466206843 |