
Küttematid, Veria QM 150, 1.50 m², Toitepinge [V] AC: 230, 225 W
189B0160
Veria QM 150 225W230V 1,5m², 2C GLO
189B0160
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | Yes |
| Deformatsioonitugevus [N] | 600 N |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrijuhi isolatsioon | FEP |
| Element IP Class | IPX7 |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Garantii [Year] | 12 |
| Heakskiit | CE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Katmispind [m²] | 1.50 m² |
| Kirjeldus | Veria QM 150 225W230V 1,5m², 2C GLO |
| Küttevõimsus [W] | 225 W |
| Material Description | Veria Quickmat 150 225W 230V 0,5x3m1,5m² |
| Mati laius [m] | 0.5 m |
| Mati pikkus [m] | 3.00 m |
| Product line | 21 |
| Rakendus | Floor heating |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Sisaldab akusid | No |
| Tihedus [mm] | 3.50 mm |
| Toitejuhe | Jah |
| Toitejuhtme arv | 1 |
| Toitejuhtme pikkus [m] | 2.3 m |
| Toitejuhtme soonte arv | 1 |
| Toitejuhtme suurus [mm²] | 1.0 mm² |
| Toitejuhtme tüüp | DTWB |
| Toitepinge [V] AC | 230 V |
| Tõmbetugevus [N] | 120 N |
| Toote tüüp | Veria QM 150 |
| Töötemperatuur [°C] [Max] | 120 °C |
| Tooterühm | Küttematid |
| UL-klassifikatsioon | Out of scope |
| Väliskest | PVDF |
| Väliskesta värv | kollane |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 1.218 Kilogram |
| Netokaal | 1.218 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 12.825 Liter |
| EAN/UPC | 5703466206812 |