
Küttematid, ECdry, 100 W/m², 1.00 m², Toitepinge [V] AC: 230
088L0145
Kaabli tüüp: Ühesooneline, Mati laius [m]: 1, Mati pikkus [m]: 1
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: Küttematid
088L0145
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-klassifikatsioon | 4 large equipment (any external dimension > 50 cm) |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | Yes |
| Element IP Class | IPX7 |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Garantii [Year] | 5 |
| Heakskiit | CE |
| Helisummutus [dB] | 17 dB |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Isolatsioonimaterjal | PP-vaht |
| Kaabli takistus [Ohm] | 1323.0000 Ohm |
| Kaabli tüüp | Ühesooneline |
| Katmispind [m²] | 1.00 m² |
| Kirjeldus | ECdry 100 40W 230V 1m² |
| Küttepõhimõte | Saritakistuslik |
| Küttevõimsus [W] | 40 W |
| Laius [mm] | 100.00 mm |
| Lõigatav | Ei |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Material Description | Danfoss Ecdry 100 40W 230V 1m² |
| Mati laius [m] | 1.0 m |
| Mati pikkus [m] | 1.00 m |
| Mati võimsus [W/m²] | 100 W/m² |
| Paigaldamiskõrgus [mm] [Min] | 8 mm |
| Product line | 21 |
| Rakendus | Floor heating |
| Sertifitseerimisettevõte | Intertek Semko |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojustakistus [W/m²K] | 8 Btu/h-ft²Â°F |
| Tarvikute komplekt | No |
| Tihedus [mm] | 8.00 mm |
| Toitejuhe | Ei |
| Toitepinge [V] AC | 230 V |
| Toote kirjeldus | ECdry 100 |
| Toote tüüp | ECdry |
| Tooterühm | Küttematid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Vool [A] [Max] | 10.0 A |
| Warranty type | 5-year product warranty |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 2 Kilogram |
| Netokaal | 1.98 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 65.625 Liter |
| EAN/UPC | 5703466240434 |