
Küttematid, LXmat, 12 W/ft², 60 ft², Toitepinge [V] AC: 120
088L3160
Kaabli tüüp: Kahesooneline
088L3160
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Deformatsioonitugevus [N] | 600 N |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrijuhi isolatsioon | FEP |
| Element IP Class | IPX7 |
| ELi RoHS-vastavus | Out of scope |
| EPD on saadaval | Yes |
| Garantii [Year] | 20 |
| Heakskiidetud standard | CLASS 2872 01CLASS 2872 81 |
| Heakskiit | c CSA us |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Jõudeoleku temperatuur [°F] [Max] | 212 °F |
| Kaabli ekraan | Alufoil 100% |
| Kaabli läbimõõt [in] | 0.19 in |
| Kaabli takistus [Ohm] | 19.6000 Ohm |
| Kaabli tüüp | Kahesooneline |
| Katmispind [sq ft] | 60 ft² |
| Kirjeldus | LX Mat 120V, 60 Sq. Ft., 735W |
| Küttepõhimõte | Saritakistuslik |
| Küttevõimsus [W] | 720 W |
| Leegiaeglusti | Jah |
| Material Description | LX Mat 120V, 60 Sq. Ft., 735W |
| Mati laius [ft] | 2.0 ft |
| Mati pikkus [ft] | 30.0 ft |
| Mati võimsus [W/ft²] | 12 W/ft² |
| Paigaldustemperatuur [°F] | 23 °F |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pliivaba | Jah |
| Product line | 21 |
| Rakendus | Floor heating |
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Sertifitseerimisettevõte | C CSA US |
| Sisaldab akusid | No |
| Tarvikute komplekt | No |
| Toitejuhe | Jah |
| Toitejuhtme arv | 1 |
| Toitejuhtme pikkus [ft] | 13.0 ft |
| Toitejuhtme soonte arv | 2 |
| Toitejuhtme suurus [mm²] | 1.0 mm² |
| Toitejuhtme tüüp | DTWB |
| Toitepinge [V] AC | 120 V |
| Tõmbetugevus [N] | 120 N |
| Toote kirjeldus | LX Mat |
| Toote tüüp | LXmat |
| Töötemperatuur [°F] [Max] | 149 °F |
| Tooterühm | Küttematid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| UNSPSC-KOOD | 40101830 |
| UV-kaitsega | Ei |
| Väliskest | PVC |
| Väliskesta värv | Punane |
| Vool [A] [Max] | 6.0 A |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 3.238 Kilogram |
| Netokaal | 3.206 Kilogram |
| Volume | 22.739 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466140239 |
| Proposition 65 | Cancer |